Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Money Button CEO’su: Bitcoin Problemi, Bitcoin ile Çözülebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Money Button CEO’su: Bitcoin Problemi, Bitcoin ile Çözülebilir
Money Button CEO’su: Bitcoin Problemi, Bitcoin ile ÇözülebilirMoney Button CEO’su ve önde gelen Bitcoin Cash SV destekçilerinden olan Ryan X Charles, yakın zamanda yayınladığı bir YouTube videosunda, Bitcoin‘in problemlerini çözmek için, Bitcoin protokolünün değiştirilmesine gerek olmadığını ifade etti.

Charles, Bitcoin’in ağda yer alan problemleri çözmek için yeterli olacağını ve bütün protokolün değiştirilmesinin anlamsız olduğunu vurgulayıp, ”çok temel bir fikir” ileri sürdü:

”Temelde fikir şu şekilde, özellikle anlık işlem yapma veya ölçeklenme gibi bir probleme sahipseniz, insanlar için eğer oluşturacak işletmeler kurup, karşılığında insanlardan Bitcoin ile ödeme alabilirsiniz ve bu da ağın sorunların çözer. Bitcoin ile kazanır, tasarruf yapar ve harcarsınız yani temelde problemleri çözmek için işletmeler ve kurumlar kurabilirsiniz.”

Bitcoin ağı üzerindeki sorunların akıllı kontratlar ile de çözülebileceğine değinen CEO, Bitcoin’in aslında insanların Bitcoin ile ilgili herhangi bir problemi çözmekle ilişkili herhangi bir kontrat üretmelerine imkan veren bir akıllı kontrat dilinde kurulduğunu vurguladı. Kısıtlı Bitcoin miktarının ve blockchain tabanlı büyümenin de küresel kabul konusunda önemli bir avanta olduğunu belirten Charles, teoride Bitcoin işleminin onaylanmasının neredeyse 10 dakika aldığını ve bunun aslında fazla olduğunu ifade etti.

Charles özellikle geçtiğimiz günlerde yaptığı Bitcoin Cash SV açıklamaları ile tepki çekmiş ve çok fazla eleştiriye maruz kalmıştı.

Money Button CEO’su: Bitcoin Problemi, Bitcoin ile Çözülebilir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Money Button CEO’su: Bitcoin Problemi, Bitcoin ile Çözülebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

En büyük 6. Bitcoin cüzdanının gizemi Brian Kelly, Bitcoin ETF’sinin Onaylanacağı Tarih Tahminini Paylaştı Balinalar Bitcoin fiyatlarını sallamaya mı hazırlanıyor? Bu Endeks, Kripto Paraları Geride Bıraktı! Analistler Ethereum ve Litecoin İçin Uyarıyor: Yüksek Satış Baskısı Geliyor Bitcoin Madenciliğinde Rothschild Vurgusu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır