Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Monero Çalışanı: Gizli Gönderimler Aslında Bitcoin İçin Kullanılacaktı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Monero Çalışanı: Gizli Gönderimler Aslında Bitcoin İçin Kullanılacaktı
Monero Çalışanı: Gizli Gönderimler Aslında Bitcoin İçin KullanılacaktıMonero topluluğundan bir isim olan Justin Ehrenhofer, Dr. Sarang Noether ile bir röportaj gerçekleştirdi. Monero ağında araştırma ve geliştirme işleri için çalışan Noether, gerek Monero gerekse de kendisinin şirketteki rolü hakkında konuştu.

Gizlilik odaklı bir koin olması ve sistemini sürekli olarak yenilemesi ve güncellemesi ile adından sıkça söz ettiren Monero için konuşan Sarang Noether, şunları söyledi:

”Gizli gönderimler aslında Bitcoin için tasarlanan ve konuşulan bir şeydi. Ancak bunu kullanmak Monero’ya kısmet oldu. Bizim geliştirici ekibimizde çok kaliteli isimler var ve onlar sürekli olarak ağ güncellemeleri ve diğer işler için çalışıp yoğun bir çaba sarf ediyorlar.”

Noether, aynı zamanda Monero’nun kripto para piyasalarının ana fikrine saygı duyarak hareket ettğini ifade ederken; Monero ağındaki son gelişmelerin de XMR için çok iyi olduğunu ifade etti.

Bilindiği üzere, son yapılan hard fork ile Monero gönderimlerindeki ücretler neredeyse %95 oranında düşmüş ve bu haber geniş yankı uyandırmıştı. Monero ekibinin bu yönde yaptığı büyük hamle, şu anda XMR kullanımını iyice cazip hale getirmiş durumda. Ekip yetkilileri, bu gönderim ücretlerini de düşürmek ve XMR madenciliğini ASIC cihazlardan kurtarmak için sürekli olarak çalıştıklarını da ifade ediyor.

Tüm bu gelişmeler doğrultusunda, XMR fiyatının yakın ve orta vadede nereye gideceği ise merakla bekleniyor. Kripto para piyasalarının en sağlam koinlerinden birisi olarak gösterilen Monero’da son durumun ne olacağını ise zaman gösterecek.

Monero Çalışanı: Gizli Gönderimler Aslında Bitcoin İçin Kullanılacaktı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Monero Çalışanı: Gizli Gönderimler Aslında Bitcoin İçin Kullanılacaktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’de Bir Kilometre Taşı Daha Geride Kaldı Belçika Polisinin Ele Geçirdiği 315 Bitcoin, Online Açık Arttırma ile Satılacak! SEC, Ünlü Boksör Floyd Mayweather ve DJ Khaled’i, Yasa Dışı ICO Reklamından Suçlu Buldu Kripto Para Birimleri Dengeli Fiyat Yürütüyor Coinbase borsasından mültecilere bağış! XRP Projelerine 500 Milyon Dolar Harcandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır