Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

MobileGo Xsolla İttifakı Oyun Dünyasını Altüst Etmeye Geliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » MobileGo Xsolla İttifakı Oyun Dünyasını Altüst Etmeye Geliyor
MobileGo Xsolla İttifakı Oyun Dünyasını Altüst Etmeye Geliyor

© Reuters.  © Reuters.

MobileGO Xsolla ittifakı ile kullanıcılarına oyun için ödeme yapmalarına ve oyun içerikleri satın almalarına imkan sağlayacak. Bu işbirliği oyun dünyasında büyük yankı uyandırdı.

MobileGo Xsolla İttifakı Oyun Dünyasını Altüst Etmeye Geliyor

23 Mart 2018 günü MobileGO Xsolla ittifakı her iki şirketin ortaklık imzalamalarıyla başladı. Xsolla online faturalandırma hizmeti sunan bir platform ve dünya genelinde 500 milyon aktif kullanıcısı var. MobileGO ekibi MGO tokeni bu platformla entegre etmek istiyor.

MobileGO dünya genelinde 2.5 milyarı bulan oyun severler için dünya genelinde 2.5 milyarı bulan oyun severler için turnuvalar düzenleme ve oyun içerikleri üretme imkanı sağlayan bir platform. MobileGO Xsolla ittifakı ile oyuncular MGO tokeni ile ödeme yapabilecekler.

İşbirliği neler getirecek?Oyun dünyası içerisinde MobileGO 53 milyon dolarlık büyüme rakamıyla gelecek vaat eden projelerden bir tanesi. Arkasında güçlü bir topluluk desteği var çünkü geliştiricilere içeriklerini sunma ve geliştirme imkanı sunuyor.

MobileGO ekibi eSports hizmetlerini geliştirmek için Microsoft (NASDAQ:MSFT) ve Datcroft Games de dahil olmak üzere oyun ve BT şirketleriyle ortaklıklar kurmaya devam ediyor.

Ayırca bakınız: MobileGO Coin (MGO) nedir?

MobileGO Xsolla ittifakı ise MobileGO’nun ürün ve hizmetlerini daha geniş bir kitleye yaymak için evrim basamaklarında ilerlemesini sağlayacak. Xsolla platformu şu an sadece Bitcoin’i destekliyor. Bu ortaklık ile Xsolla da kripto para portföyünü genişletmiş olacak.

Xsolla platformu oyun girişimcilerinin tamamına faturalandırma hizmeti sunmayı hedefliyor. Şu anda 200’den fazla iş ortağı var.

Merkeziyetsiz kripto para oyun platformu geliştiricisi olan MobileGO ekosisteminin ödeme aracı MGO coindir. MobileGO ekibi Twitch’ kayıt olan ve Steam’den oyun satın alan kullanıcılar için bir kripto para ödeme aracı olmayı amaçlıyor. Xsolla platformuyla yapılan entegrasyon da ekibin bu amaç doğrultusunda ilerleme basamaklarından birisi.

Oyun dünyasındaki geliştiriciler ve kullanıcılar teknolojik yenilikleri yakından takip eden bir kitle. Kripto paraların oyun dünyası ile entegrasyonu her iki piyasa için de devrim niteliğinde bir gelişme olacak.

Öte yandan kripto paraların genel kabulü için oyun dünyasını kazanmak çok büyük bir gelişme olacaktır.

En güncel kripto para haberleri için tıklayın.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

MobileGo Xsolla İttifakı Oyun Dünyasını Altüst Etmeye Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Popüler Sanatçılar Monero İçin Albüm Satacak Charlie Lee’nin Yatırım Yaptığı O Firma Güney Koreliler, Kripto Paralara Ortalama 6 Bin Dolar Yatırım Yapıyor Hangi kripto para bir sonraki kripto patlamasını ateşleyebilir? Kripto Kışı Ne Zaman Sona Erecek? İşte Uzman Görüşleri ve Çözüm Yolları LocalBitcoins, Venezuela’nın Bitcoin İşlem Hacmini Açıkladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır