Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase Başkanı: Kurumsal Yatırımcılar Sektöre Girmeye Devam Ediyorlar

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase Başkanı: Kurumsal Yatırımcılar Sektöre Girmeye Devam Ediyorlar
Coinbase Başkanı: Kurumsal Yatırımcılar Sektöre Girmeye Devam EdiyorlarCoinbase‘in başkanlığını yapan Asiff Hirji, CNBC’nin Fast Money programına katıldı ve kripto para piyasasının yıl genelindeki performansı hakkında konuştu.

Kripto para piyasası bundan birkaç gün önce bir yükseliş yaşadı ve Bitcoin bu sırada 4 bin dolar seviyesinin üstüne çıktı. Ancak bu yükseliş uzun soluklu olmadı ve piyasa yeniden düşmeye başladı.

Bu düşüş döngüsünün yıl boyunca yaşandığını söylemek mümkün. Sektördeki birçok kullanıcı, piyasanın bu yıl oldukça olumsuz yönde ilerlediğini düşünüyor. Coinbase’in başkanı olan Asiff Hirji ise bu görüşe pek katılmıyor.

“Biz Demiştik”

Hirji, CNBC’nin Fast Money programına katılarak piyasanın durumu hakkında konuştu. Hirji’ye piyasadaki düşüş hakkında sorular soruldu.

Kripto para piyasası geçtiğimiz yılın sonlarına doğru oldukça iyi bir ivme yakaladı ve bu ivmeyle birlikte Bitcoin fiyatı 20 bin dolar seviyesine kadar yükseldi. Ancak bu yükseliş, 2018’in başlarında gücünü yitirmeye başladı ve piyasa zamanla düşüş aşamasına girdi.

Hirji, piyasanın geçtiğimiz yıl yaşanan düşüşten sonra böyle bir düşüş yaşayacağının aslında son derece öngörülebilir olduğunu belirtiyor. Hirji’ye göre hem Coinbase yetkilileri hem de sektördeki diğer isimler, yatırımcıları böyle bir düşüşün yaşanacağı konusunda uyardılar.

Yeniliğin Yılı

Hirji, kripto para piyasasındaki fiyatlar düşmüş olsa da sektör genelindeki gelişmelerin oldukça umut verici olduğunu belirtiyor.

Kripto para sektörüne giriş yapmak isteyen, özellikle Coinbase ile iletişime geçen kurumsal yatırımcılardan bahseden Hirji, tüm bunların sektör için epey olumlu olduğunu söylüyor:

“Yüzlerce farklı kurum bu yıl içerisinde emanet platformumuza giriş yaptı.”

Hirji’ye göre kurumsal yatırımcılar bu yıl piyasaya yavaş yavaş giriş yapmaya başladılar ve bu süreç önümüzdeki yıl iyice hızlanacak. Bu da kripto para piyasasının yeniden ayaklanmasını sağlayacak.

Coinbase Başkanı: Kurumsal Yatırımcılar Sektöre Girmeye Devam Ediyorlar isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase Başkanı: Kurumsal Yatırımcılar Sektöre Girmeye Devam Ediyorlar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google’da Kripto Para Harekatı: Ethereum Kara Listeye Alındı Bir Zamanların Popüler Projesi Dogecoin, Geri Dönüş Mü Yapıyor? Moğolistan Anlık Para Transferi İçin Dijital Para Kullanacak Sosyal Medya Devi Facebook Bitcoin’e Rakip Olmaya Hazırlanıyor! Ünlü analistten dev Ethereum fiyat tahmini Kripto Para Piyasaları Ethereum Hard Forkunu Bekliyor Olabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır