Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Minnesota Hayır İşi Kuruluşları Kripto Para Bağışlarını Kabul Etmeye Başladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Minnesota Hayır İşi Kuruluşları Kripto Para Bağışlarını Kabul Etmeye Başladı
Minnesota Hayır İşi Kuruluşları Kripto Para Bağışlarını Kabul Etmeye BaşladıBitcoin ve diğer kripto para birimleri ile yapılan bağışlar, özellikle altta yatan blockchain teknolojisi ve bunun sağladığı şeffaflık sayesinde, her geçen gün daha popüler olmaya ve yeni hayır işi kurumları tarafından kullanılmaya devam ediyor.

Saint Paul & Minnesota Vakıfları da kendilerini kripto para birimleri konusunda yetiştirdikten sonra, kripto para birimleri ile bağış toplayan kurumlar arasına girmeyi başardı.

Minnesota eyaletinde yer alan Saint Paul ve Minneapolis şehirleri, kripto para birimlerini kullanma konusunda geçmişte de önemli işlere imza atmışlardı. Söz konusu iki şehir içerisinde çeşitli kripto para ATM’leri ve bir çok kripto para kabul eden işletme bulunuyor.

Twin Cities Business isimli kaynağın aktardığı habere göre, Saint Paul & Minnesota Vakıfları kripto para ile bağış almamanın kendi gelirlerini düşürdüğüne karar verip strateji değişikliğine gitmeye karar vermiş.

Aynı yönetim kurulunu paylaşan vakıflar, aynı zamanda Minneosota eyaletinin de en büyük topluluk vakıfları konumunda. İki vakfın da başkan yardımcısı konumundaki Jeremy Wells, konu hakkında şunları ifade etti:

”Aynı konsept diğer bağışlarda olduğu gibi kripto para birimleri ile yapılan bağışlarda da geçerli. Bizim hedefimiz yapılan herhangi bir bağışın her zaman en kısa sürede nakit paraya çevrilmesidir. Eğer bağış yapan yardımseverlere halkın iyiliği için başka bir şekilde yardım edebileceksek, bunu yapmaya hazırız.”

Kripto para birimleri özellikle bağışlar konusunda son dönemlerin en popüler varlıklarından birisi olmaya başladı.

Minnesota Hayır İşi Kuruluşları Kripto Para Bağışlarını Kabul Etmeye Başladı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Minnesota Hayır İşi Kuruluşları Kripto Para Bağışlarını Kabul Etmeye Başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum Ağındaki DApp’lar Verimli Kullanılmıyor ! ABD’nin Batı Virginia Eyaleti’ndeki Vatandaşlar Blockchain Uygulamasıyla Oy Kullanabilecekler Kripto kışına rağmen kripto ATM sayıları sürekli büyüyor Bitcoin (BTC) çöküşü yatırımcıları savaş veya uçuş moduna zorladı mı? Zimbabve Maliye Bakanı: Kripto Para Birimleri Zimbabve’nin Nakit Sıkıntısını Çözebilir Morgan Greek Ceo’sundan Bitcoin Tahmini

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır