Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Milyarder Bitcoin Boğasından Son Bitcoin Rallisine İlişkin İddialı Çıkış!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Milyarder Bitcoin Boğasından Son Bitcoin Rallisine İlişkin İddialı Çıkış!
Milyarder Bitcoin Boğasından Son Bitcoin Rallisine İlişkin İddialı Çıkış!

© Reuters. © Reuters.

Bitcoin fiyatı 4.000 doları aştı, ancak son 24 saattir düşüş eğilimi görülüyor. Nitekim fiyatın yeniden yükselişe geçeceği yönünde öngörüler gelmeye devam ediliyor. Galaxy Digital’in kurucusu milyarder Bitcoin boğası Michael Novogratz, kripto para piyasasının yakın geleceğinden son derece umutlu.

Novogratz, Fundstrat’tan Thomas Lee’nin Bitcoin (BTC) fiyatının yükseleceğine ilişkin öngörüsünü paylaşmasının hemen ardından kendi kişisel öngörüsünü paylaştı.

Novogratz’ın sözleri, Twitter’da bir boğa ya da ayı piyasasında olup olmadığımızı soran bir anket yapan Binance CEO’u Changpeng Zhao’ya yanıt olarak geldi. Şu ana kadar ankete katılanların %60’ından fazlası insanların son ralliye temkinli yaklaştıklarını gösteriyor. Çünkü insanların büyük çoğunluğu halen ayı piyasasının devam ettiği görüşünde.

Buna karşın Novogratz, anketteki genel görüşe karşı çıkarak “Bir sonraki hareket daha yüksek olacak.” yorumunu yaptı.

Bitcoin boğası bu yükselişin ne zaman olacağıyla ilgili herhangi bir tarih vermedi. Fundstrat’tan Lee önümüzdeki beş ila altı aylık dönemde ciddi bir yükseliş olacağını söylemişti.

CoinMarketCap’in verilerine göre, şu anda Bitcoin (BTC) fiyatı 4.021,95 dolardan el değiştiriyor. Bitcoin fiyatındaki son 24 saatteki değişim ise negatif yönlü.

The post Milyarder Bitcoin Boğasından Son Bitcoin Rallisine İlişkin İddialı Çıkış! appeared first on Coinkolik.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Milyarder Bitcoin Boğasından Son Bitcoin Rallisine İlişkin İddialı Çıkış! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’in Babası Satoshi Nakamoto ve Cumhurbaşkanı Erdoğan Aynı Listede! Uzmanlara Göre ” Bitcoin Petrol Fiyatı ve Diğer Yatırım Araçları Kadar Stabil ” Binance US’in CEO’luk koltuğuna Ripple’dan üst düzey transfer Bitcoin’i 20 Binde Shortlayan Trader Konuştu: Alın! “Dünyada Bitcoin’i uzun vadede durduracak kadar güç yok” Bitcoin Nasıl Üretilir ?Kolay Üretilebilen Coinler | Bulut Madencilik Hakkında Bilinmesi Gerekenler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır