Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Mike Novogratz: Tether, Şeffaflık Konusunda Fena Çuvalladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Mike Novogratz: Tether, Şeffaflık Konusunda Fena Çuvalladı
Mike Novogratz: Tether, Şeffaflık Konusunda Fena Çuvalladı

2/2


2/2


Bloomberg’e konuşan ünlü yatırımcı ve girişimci Mike Novogratz, Tether’i eleştirdi. Tether’in şeffaflık konusunda sınıfta kaldığını belirten Novogratz, firmanın operasyonları konusunda ortada gezen bilgi kirliliğini temizleyemediğini de sözlerine ekledi.

Novogratz kendi yatırım firması Galaxy Digital’in de kripto para piyasalarında bir stabil kripto para arayışında olduğunu belirtirken, tercihlerinin ise Tether olmadığını açıkladı. Başarılı yatırımcı, bilinen bankalar ile iş biriliği yapan stabil kripto paraları seçtiklerini açıkladı.

Novogratz, şu anda en favori stabil kripto parasının ise Winklevoss kardeşlerin sahibi olduğu Gemini borsasının çıkardığı Gemini Dollar olduğunu belirtti.

Son olarak kripto para girişimi Bitgo’ya yaptığı büyük yatırımla gündeme gelen Novogratz, şunları söyledi:


İlgili haber:
Bitgo’ya Mike Novogratz ve Goldman Sachs’den Yatırım!

”Stabil kripto para konsepti bana açıkçası mantıklı geliyor. Özellikle Gemini Dollar gibi regüle olmuş ve bilinen bankalarla anlaşması olan, şeffaf stabil kripto paralar, bu sektörde önemli bir kullanım alanına sahip olabilir. Tether ise bana kalırsa şeffaflık konusunda çok büyük hatalar yaptı. Gerçek bir şekilde şeffaflık yarattıklarını söylemek güç.”

Tether, bu hafta başında 0,91 dolara kadar inmişti. Bu yazının kaleme alındığı dakikalarda ise, bir USDT yaklaşık 0,96 dolardan işlem görüyor.

Bitfinex ve Tether özelinde yaşanan gelişmeler de dikkat çekici. CNBC’nin Cryptotrader programını sunan başarılı isim Ran Neuner ise, daha önce yaptığı açıklamada Bitfinex’in Tether özelinde yaşanan son olaydan sonra çok ciddi manada müşteri kaybettiğini ifade etmişti.

Mike Novogratz: Tether, Şeffaflık Konusunda Fena Çuvalladı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Mike Novogratz: Tether, Şeffaflık Konusunda Fena Çuvalladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 3 Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı ve 4.100 Dolara Ulaştı! Ethereum’da 265 dolar desteği oldukça önemli Binance hacker’larından Chipmixer’a Bitcoin bombardımanı: 4836 BTC Çinli Bitcoin girişimcisinden çok konuşulacak Bitcoin iddiası Dogecoin’in geleceği nasıl olacak – DOGE yeniden yükselebilir mi? Kripto paralar güçlü artış sonrası tekrar kâr satış baskısıyla karşı karşıya

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır