Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Mike Novogratz: ‘Artık Kripto’nun Çirkin Yüzü Benim’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Mike Novogratz: ‘Artık Kripto’nun Çirkin Yüzü Benim’
Mike Novogratz: ‘Artık Kripto’nun Çirkin Yüzü Benim’Bitcoin‘in en büyük destekçilerinden birisi olarak bilinen Wall Street’in tecrübeli ismi Mike Novogratz, 2018 yılında yaşanan ayı piyasasına ve Bitcoin’in 3.300 dolara kadar düşmesine rağmen, hala kripto para piyasasından umudu kesmemiş gibi gözüküyor. Ünlü yatırımcı Bitcoin’in çok yakın bir zamanda ‘dijital altın’ olacağını ve gerçek altının dijital versiyonu haline geleceğini iddia etmekte.

‘Artık Kripto’nun Çirkin Yüzü Benim’
Geçmişte birden fazla doğru tahminde bulunan Mike, Bloomberg ile yaptığı röportajda, yakın zamanda yanıldığı bir kaç tahmini olduğunu da kabul etti:

”Bir süre boyunca, olağanüstü bir düzeyde iyi tahminlerim oldu. Kripto’nun iyi yüzü bendim. Şimdi ise kripto’nun çirkin yüzü benim.”

Geçtiğimiz Temmuz ayında Bitcoin’in dip seviyeyi bulduğunu ifade eden Novo, kurumsal yatırımcıyı piyasaya çekmek için regülasyon konusunda bir kesinliğe ihtiyaç duyulduğunu belirtmişti. Konuya tekrar değinen ünlü isim, Bitcoin’in dört ay boyunca 6.200 dolarda kaldığını ve o an ”satış baskısının bittiğini” hissettiğini aktardı.

Bitcoin Cash hard fork’unun ve SEC’in bir kaç ICO’ya çökmesinin, ”bir çok insanın ödünü kopartan” ana sebeplerinden bir kaçı olduğunu belirten Novo, yine de Bitcoin’in geleceği hakkında umutlu:

”Bitcoin’in dijital altın olacağına inanıyorum. Bu da, piyasadaki koinler arasından sadece bunun yasal bir piramit şeması (saadet zinciri) olduğu anlamına geliyor. Aynı altının olduğu gibi.”

Mike Novogratz’ın piyasaya sürdüğü ve ‘Kripto Para Bankası’ olarak bilinen Galaxy Digital, 2018 yılında oldukça zor günler yaşamakta ve platform 2018 yılının sadece ilk çeyreğinde bile 134 milyon dolar zarar etti.

Mike Novogratz: ‘Artık Kripto’nun Çirkin Yüzü Benim’ isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Mike Novogratz: ‘Artık Kripto’nun Çirkin Yüzü Benim’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü Tenisçi Serena Williams’dan Coinbase’e Yatırım XRP 2% düşüşle 0,29927 seviyesinin altına geriledi Google Play Üzerindeki Sahte MetaMask Uygulaması, Platformdan Kaldırıldı! Ünlü Analist: Bitcoin İçin Önümüzde Çok Daha Büyük Bir Engel Var Coinbase’ten 11. yıla özel dikkat çeken Bitcoin raporu Roger Ver ”Bir Sahilde Martini İçmek Yerine” Neden Blockchain Sektöründe Olduğunu Açıkladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır