Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Merkezi Olmayan Finansal Ürünlerin Kullanım Alanını Arttırmak İçin Ciddi Çaba Sarf Ediliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Merkezi Olmayan Finansal Ürünlerin Kullanım Alanını Arttırmak İçin Ciddi Çaba Sarf Ediliyor
Merkezi Olmayan Finansal Ürünlerin Kullanım Alanını Arttırmak İçin Ciddi Çaba Sarf EdiliyorŞu anda merkezi olmayan uygulamaların, bekleneni verdiğini söylemek pek de mümkün değil. Blockchain’ler üzerinde geliştirilen ve oyun ya da finansal ürün gibi ana kategorilerde kullanıcıya hizmet vermesi beklenen uygulamaların, şu anda çok da iyi olmadığını hemen hemen birçok otorite, yaptıkları eleştrilerde dile getiriyor.

Ancak bu durumun son derece normal olduğunu savunanlar da gayet fazla sayıda. Özellikle, internetin ilk döneminde çıkan uygulamalar ve eklentiler ile, günümüzde olanlar arasında ciddi bir kalite farkı olduğunu belirten bir grup uzmana göre, merkezi olmayan uygulamalarda da aynı durumu görmek büyük bir sürpriz olmayacak.

Bu uygulamaların kalitesinin artacağını ve kripto paraların popülerliğini giderek arttırması ile birlikte, bu uygulamalara ciddi bir kullanıcı kitlesi geleceğini savunan girişimlerden birisi de Augur üzerinde yer alan kişiden kişiye trading platformu Veil.

Merkezi olmayan finansal ürünlerin daha fazla kişiye ulaşması konusunda ciddi bir çalışma gösteren firmanın kurucularına göre, bu durumun sağlanması halinde, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar ciddi bir ivme kazanmış olacak.

Ancak bu noktada karşılarına çıkacak olan zorlukların farkında olduklarını belirten yetkililer, yine de merkezi olmayan ürünlerin gelecekte çok daha fazla şekilde hayatımızda yer edeceği konusundaki vizyonlarına sıkı sıkıya bağlı olduklarını belirtiyorlar.

Önümüzdeki dönemde bir atılım yapması beklenen ve artık gerçekten kullanım alanlarına sahip olduğunu kanıtlamak durumunda olan merkezi olmayan ürünlerin, geleceği ise merakla bekleniyor.

Merkezi Olmayan Finansal Ürünlerin Kullanım Alanını Arttırmak İçin Ciddi Çaba Sarf Ediliyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Merkezi Olmayan Finansal Ürünlerin Kullanım Alanını Arttırmak İçin Ciddi Çaba Sarf Ediliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brezilya’da Kripto Para Vergilendirmeleri İçin Taslak Hazırlandı Bakkt Bitcoin Vadeli Sözleşmeleri Gelecek Hafta Onaylayacak Bitcoin’de boğalar 9 bin 500 dolarları hedefliyor Piyasa Yapıcı Trading Scavenger Bot (Çöpçü Bot) İle Sizde Kazanın Hindistan Merkez Bankası Devam Eden Dava Sürecinde, Kriptoların ”Para Birimi Olarak” Geçerli Olmadığını İddia Etti Kripto Para Yarışı: İşte Ocak Ayının En Çok Kazanan ve Kaybeden Altcoinleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır