Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Merakla Beklenen Bakkt Platformu’nun CEO’sundan, 2019’a Yönelik Çarpıcı Açıklamalar!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Merakla Beklenen Bakkt Platformu’nun CEO’sundan, 2019’a Yönelik Çarpıcı Açıklamalar!
Merakla Beklenen Bakkt Platformu’nun CEO’sundan, 2019’a Yönelik Çarpıcı Açıklamalar!Medium’da bir yazı kaleme alan Bakkt CEO’su Kelly Loeffler, 2019 yılına ait şirket ve bireysel beklentilerini açıkladı. Kripto para piyasalarında yer alan yatırımcıların, tabiri caizse yolunu dört gözle beklediği ve birçok otoriteye göre, kurumsal yatırımcının parasının sektöre gireceği ana yol olacak olan Bakkt platformunun, yakın dönemde açılacak olduğu günlerde, Loeffler’in bu söyledikleri gerçekten de çok önemli olabilir.

Loeffler, Bakkt olarak ekiplerinin son derece iyi bir çalışma içinde olduğunu ifade ederken, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

”Yeni pazarlar oluşturmak için yapılması gereken aslında birkaç ana başlıkta toparlanabilir. Bunlar; inovasyon, sıkı çalışma, iyi bir pazar araştırması yapma ve kabul görme olarak nitelendiriliyor. Bu noktada atılan her bir adım, ürünün değerine doğrudan katkı veren bir detay. Yirmi yıl önce, kimileri şimdinin hisse senetlerinin elektronik ortamda, bir cep telefonu aracılığı ile takas edilebileceği yönündeki haberlere gülüp geçiyordu. Ancak geldiğimiz nokta ortada.”

Loeffler, sözlerine şöyle devam etti:

”2018, kripto para piyasaları tarihinin en aktif yılıydı. Birçok yatırımcı, yatırım yapmasa da bu ürünlerden haberdar oldu. Bunu verilerden görebiliyoruz. Yine de esas odak hep Bitcoin fiyatındaydı. Ancak bizim odağımızda ise teknolojik gelişmeler var. Hiçbir uygulama, ilk 10 yıllık süreçte esas potansiyeline ulaşamaz. Bunun bilincindeyiz. O yüzden önümüzde ciddi bir zaman var ve bizler de, Bakkt olarak, bu piyasada yeni bir hikaye yazmaya kararlıyız.”

Merakla Beklenen Bakkt Platformu’nun CEO’sundan, 2019’a Yönelik Çarpıcı Açıklamalar! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Merakla Beklenen Bakkt Platformu’nun CEO’sundan, 2019’a Yönelik Çarpıcı Açıklamalar! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dünyada Bir İlk! Gerçek Bitcoin (BTC) Tahvili Dönemi Başlıyor! Rusya’nın Üreteceği Kripto Ruble’nin Fiyatı Kaç Dolar Olacak? Bu 4 işaret Bitcoin boğalarının çok yakında olduğunu gösteriyor Cardano Kurucusu Charles Hoskinson’dan, Ethereum ve Ethereum Classic Topluluğunu İlgilendiren Açıklamalar Finlandiya Localbitcoins’i Denetlemeye Başladı Kanada Polisi, ICO Dolandırıcılarının Hesaplarına El Koydu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır