Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Mati Greenspan: Ripple Bitcoin Ethereum’da Volatilite Düşük; Ancak, Olumlu Sinyaller Var!!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Mati Greenspan: Ripple Bitcoin Ethereum’da Volatilite Düşük; Ancak, Olumlu Sinyaller Var!!!
Mati Greenspan: Ripple Bitcoin Ethereum’da Volatilite Düşük; Ancak, Olumlu Sinyaller Var!!!

© Reuters.  © Reuters.

Ripple Bitcoin Ethereum’da volatilite ile ilgili Mati Greenspan, düşük; ancak, olumlu sinyaller var dedi. Zira son 24 saat boyunca kripto ticareti bir kez daha gayet durgun geçti ve kripto piyasanın ağır topları olan coinler için de oldukça düşük volatilite seviyeleri gözlemleniyor.

Son Dakika!!! Ripple Bitcoin Ethereum’da Volatilite Hangi Aşamada?Ripple Bitcoin Ethereum’da volatilite sürpriz bir şekilde gayet durgundu. Ancak, buna rağmen, son 24 saat boyunca, CoinMarketCap’a göre tüm pazarın değeri %0,3 oranında azalarak 209,6 milyar ABD dolar seviyelerine kadar düştü.

Sırada Ne Var…Bayadır azalan ticaretin volatilitesi nedeniyle, kriptopara fiyatlarının büyük oranda değişmediği ardı ardına 10. Seansı geride bıraktık.

Bazı profesyonel analistlere göre, bu kadar düşük seviyedeki volatilitenin Bitcoin için büyük bir avantaj olduğunu ve piyasadaki yatırımcının kriptoparaya olan ilgisini daha da artırabileceğine inanıyor.

e Toro’nun deneyimli pazar analisti Mati Greenspan, Bitcoin’in hisse senedi piyasasındaki düşük volatilite, çeşitlilik bakımından portföylere muhteşem faydalı bir katkı olabileceğine inanıyor.

Market Watch’ a göre, kendisi bir notunda: “Mevcut borsa karmaşasının kriptodeğeri üzerinde herhangi bir etkisi (olumlu veya olumsuz) olmaması son derece olumlu bir gelişme. Kriptoparanın kullanım alanlarında daha güçlü bir değer yönetimi ortaya koyabilmek için bu karmaşayı bir araç olarak kullanılabilmesini kolaylaştıran bir gelişmedir. Bu, kriptoparanın düzensizliği ile ilgili temel bir örnektir. ”

Greenspan’nın tam da kritik bir noktaya parmak bastığını düşünüyorken; 10 günlük düşük volatilite, kafamda bu durumun gerçekten de imkan dahilinde olabileceği konusunda soru işaretleri doğurdu. Son 10 gün dışında özellikle bir yıl boyunca volatilitenin ne kadar hayret verici olabildiğini bir düşünün.

24 saat öncesine göre işte Cuma sabahı piyasanın durumu:

Bitcoin (BTC) % 0,15 oranında değer kaybederek 6.484,70 ABD dolarına, piyasa değeri de 112,45 milyar ABD doları seviyelerine kadar düştü.

Ethereum (ETH) % 0,5 oranında değer kaybederek 203,22 ABD dolarına, piyasa değeri de 20,9 milyar ABD doları seviyelerine kadar düştü.

Ripple (XRP) hafifçe 45.97 ABD sentine düştü, böylelikle de piyasa değeri 18,5 milyar ABD doları seviyelerinin altına kadar düşmüş oldu.

Bitcoin Cash (BCH) % 0,1 düşüşle 442,11 ABD doları seviyesine geriledi, bu da Bitcoin’ın piyasa değerini 7,7 milyar ABD doları değerinde bıraktı.

EOS (EOS) fiyatı büyük oranda 5.39 $ seviyelerinde kalırken, piyasa değeri yaklaşık 4.9 milyar ABD doları seviyelerinde kaldı.

İlk beşin dışında, % 1,3 oranında Stellar (XLM), Litecoin (LTC) fiyatı çok az daha düşüktü. Cardano (ADA)% 0,6 ve Monero (XMR)% 0.7 düştü. Tether (USDT) fiyatı ise %0.3’lük bir artışla küçük bir istisnai örnek teşkil etti.

Bitcoin, Ripple, Ethereum Hakkında Daha Fazla Habere Ulaşmak için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Mati Greenspan: Ripple Bitcoin Ethereum’da Volatilite Düşük; Ancak, Olumlu Sinyaller Var!!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brian Kelly’nin Bitcoin Dip Seviye Tahmini, Bitcoin ETF Beklentisi, Ripple ve XRP, Tron, Ethereum, Stellar, VeChain ve IOTA: Kripto Para Dünyasına Dair Son Dakika Haberleri Zcash Kullanan Hizmet ve Platform Sayısı, Gün Geçtikçe Artıyor 25 Milyar Avroluk Societe Generale’nin Sahip Olduğu Banka, Blockchain Tahvillerini Piyasaya Sürdü! Ripple Ceo’sundan İlginç Açıklama Piyasa Yapıcı Trading Scavenger Bot (Çöpçü Bot) İle Siz de Kazanın SEC Yetkilisi: ICO Düzenlemelerini Basit Bir Dille Anlatacağız

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır