Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Mark Dow: Bitcoin Gelecek Vaat Etmiyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Mark Dow: Bitcoin Gelecek Vaat Etmiyor
Mark Dow: Bitcoin Gelecek Vaat Etmiyor

© Reuters.  © Reuters.

IMF’de görev almış olan analist Mark Dow, kripto paraların gelecek vaat etmediğini ve insanların kripto paralara yönelik olarak ilgi duymasının önemsiz olduğunu açıkladı. Bitcoin’in güven vermeyen kripto para olduğunu ve yatırım saklamak için asla tercih edilebilecek bir yatırım saklama aracı olamayacağını ve insanların kripto paraları yatırım saklamak için Bitcoin almaması gerektiği önerisinde ve uyarısında bulundu. İnsanların, kripto para yatırımlarını tercih etmek için belirli bir sebep olmadığını açıklayan Mark Dow, kripto paraların gelecekte yatırım saklamak ve değerini korumak için kullanılabilecek bir araç olacağını iddia edenlerin tamamen sahtekar olduğunu açıkladı.

Mark Dow haklı mı?
Mark Dow’un haklılık payı olup olmayacak olduğu merak konusu. Yatırımcılar, uzun vadeli olarak yatırımların değer kazanıp kazanmayacak olduğunun bilinmeyecek olduğunu ve Down’un kişisel yorumunun doğru olabileceğini ancak bu yorumların doğru olamayabilecek olduğunun da hesaba katılması gerektiğini düşünüyorlar. Bitcoin fiyatının gelecekte yükselip yükselmeyecek olduğu konusu henüz merak edilse de kesinlik kazanamayacak olan nadir konulardan birisi olacağı belirtiliyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Mark Dow: Bitcoin Gelecek Vaat Etmiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Potansiyel Halka Arz İçin 8 Milyar Dolar Değer Biçilen Coinbase, Değer Kaybı Tehlikesi Mi Yaşıyor? Başarılı analistten milyon dolarlık Bitcoin tahmini geldi Eski SEC üyesinden Bitcoin ETF açıklaması Hollandalı Teknoloji Firması, IOTA’nın Tangle Teknolojisini Kullandığı Elektrik Araç Sistemini Tanıttı! OKEx, 36 Farklı Pariteyi Borsadan Kaldırıyor Piyasayı etkileyebilecek Bitfinex ve Tether davasındaki yeni gelişmeler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır