Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Mark Dow: Bitcoin Gelecek Vaat Etmiyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Mark Dow: Bitcoin Gelecek Vaat Etmiyor
Mark Dow: Bitcoin Gelecek Vaat Etmiyor

© Reuters.  © Reuters.

IMF’de görev almış olan analist Mark Dow, kripto paraların gelecek vaat etmediğini ve insanların kripto paralara yönelik olarak ilgi duymasının önemsiz olduğunu açıkladı. Bitcoin’in güven vermeyen kripto para olduğunu ve yatırım saklamak için asla tercih edilebilecek bir yatırım saklama aracı olamayacağını ve insanların kripto paraları yatırım saklamak için Bitcoin almaması gerektiği önerisinde ve uyarısında bulundu. İnsanların, kripto para yatırımlarını tercih etmek için belirli bir sebep olmadığını açıklayan Mark Dow, kripto paraların gelecekte yatırım saklamak ve değerini korumak için kullanılabilecek bir araç olacağını iddia edenlerin tamamen sahtekar olduğunu açıkladı.

Mark Dow haklı mı?
Mark Dow’un haklılık payı olup olmayacak olduğu merak konusu. Yatırımcılar, uzun vadeli olarak yatırımların değer kazanıp kazanmayacak olduğunun bilinmeyecek olduğunu ve Down’un kişisel yorumunun doğru olabileceğini ancak bu yorumların doğru olamayabilecek olduğunun da hesaba katılması gerektiğini düşünüyorlar. Bitcoin fiyatının gelecekte yükselip yükselmeyecek olduğu konusu henüz merak edilse de kesinlik kazanamayacak olan nadir konulardan birisi olacağı belirtiliyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Mark Dow: Bitcoin Gelecek Vaat Etmiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SEC, Bitwise Bitcoin ETF kararını tekrar erteledi The Economist: Bitcoin türevleri yakında yasa dışı kumar sayılabilir Bitcoin 5% artışla 5.516,4 seviyesinin üzerine çıktı TRON’un Kurucusu Justin Sun: Bitcoin Bir Teknoloji, İş Fırsatı Değil Bitcoin 11.500 Dolar Seviyesini Gördü! Bu Kripto Para Birimi Bir Haftada Yüzde 380 Artış Yaşadı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır