Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Luna Kurucu Ortağı: Bitcoin ve Kripto Paralar Finans Sektörünün Geleceğini Değiştirecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Luna Kurucu Ortağı: Bitcoin ve Kripto Paralar Finans Sektörünün Geleceğini Değiştirecek
Luna Kurucu Ortağı: Bitcoin ve Kripto Paralar Finans Sektörünün Geleceğini DeğiştirecekDeğişimin şu an başladığını ve ilerlemeye devam ettiğini ifade eden bir analiste göre, Bitcoin yeni bir finansal düzen için tam olarak aranan kan.

Bir Yıl Mı Yüz Yıl M?
Bir Bitcoin şirketinin kurucu ortağı olan Marcus Swanepol, geçtiğimiz günlerde Express kaynağına verdiği demeçte şunları ifade etti:

”Para sonsuza dek aynı kalmayacak. Bence biz şu an bu değişikliklerin tam ortasında duruyoruz.”

Luno firmasının kurucu ortağı Swanepol, değişimin yolda olduğundan emin olmasına rağmen, bu değişimi yapan asıl kripto para biriminin Ethereum mu yoksa Bitcoin mi yoksa başka bir kripto para birimi mi olup olmayacağından emin değil. Bunun yanı sıra yaşanacak olan değişimin bir yıl mı yoksa yüz yıl mı gerektireceği konusunda da yorum yapmayan Swanepol, değişimin gerçekleşeceğine dair inancına oldukça bağlı.

”Paranın geleceğinde tamamen iş birliği yapılabilir küresel bir para birimi de olacak.”

Kendisinin banka veya hükümet karşıtı olmadığını belirten Swanepol, finans sektörünün kesinlikle değişim göreceğini düşünüyor. Mevcut finansal sistemde hiçbir yanlış görmediğini ifade etse de, bunun ”bugün yaşadığımız dünya için” yetersiz hale geldiğini ifade etti.

Kripto para birimleri gerçekten de geleceğin küresel para birimi olma yolunda ilerliyor ancak şu an kripto para topluluğunun bile kendi içinde çözmesi gereken sorunlar var. Bunların başında ise düzenleme yanlılığı ile düzenleme karşıtlığı yer almakta.

Luna Kurucu Ortağı: Bitcoin ve Kripto Paralar Finans Sektörünün Geleceğini Değiştirecek isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Luna Kurucu Ortağı: Bitcoin ve Kripto Paralar Finans Sektörünün Geleceğini Değiştirecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Telekomünikasyon Devinden Blockchain’li Su Arıtma Cihazı Geliyor Pompliano’nun Servetinin % 50’sinden fazlası Bitcoin Bitcoin SV, Tayland’ın En Büyük Dota 2 Turnuvasının Sponsoru Oldu Yale Profesörü: Bitcoin Çok da İyi Bir Para Birimi Değil Bitcoin Cash 1.500 Dolar Seviyesini Gördü Ripple’ın 3.Çeyrek Satış Raporunda Kurumsal Yatırımcı Vurgusu!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır