Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

‘Litecoin’lerini Satan Kurucu’ Charlie Lee, 1 Yıl Sonra Hala Eleştirilerin Odağında

Ana Sayfa » GÜNCEL » ‘Litecoin’lerini Satan Kurucu’ Charlie Lee, 1 Yıl Sonra Hala Eleştirilerin Odağında
‘Litecoin’lerini Satan Kurucu’ Charlie Lee, 1 Yıl Sonra Hala Eleştirilerin OdağındaÖnde gelen kripto para birimlerinden birisi olan Litecoin‘i piyasaya süren kişi olan Charlie Lee, 1 yıl önce bu tarihlerde elindeki Litecoin’leri satarak aslında çok büyük bir olayın fitilini ateşlemişti. Elindeki LTC’leri satma kararını insanlarla paylaşan Lee, o tarihlerde yaptığı açıklamada bunun ”çıkar çatışmasını” önlemek için olduğunu belirtse de, eleştirilerin ardı arkası kesilmedi.

Yakın zamanda Bloomberg’e konuşan Lee, elindeki LTC’leri sattığında, ”insanların hala (LTC’nin) 1.000 dolar çıkacağını düşündüğünü” ve aslında tüm zamanların en yüksek seviyesinde satış yapmadığını ifade etti. ”İnsanlar para kaybeder ve suçlayacak birisini ararlar” şeklinde yakınan ünlü isim, hiçbir şekilde içeriden bir bilgiye sahip olmadığını ve bunu piyasanın iyiliği için yaptığını ifade etti.

Elindeki bütün Litecoin miktarını tek bir seferde elden çıkartmadığını da belirten Lee, aslında 3 farklı zamanda satış yaptığını ve bunların ortalamasının 205 dolara denk geldiğini ifade etmişti.

Bir çok insan Charlie Lee’nin sırf en yüksek seviyede Litecoin’leri elinden çıkarttığını ifade etse de, Lee bunu elinde Litecoin olmadan projeyi daha iyi savunabileceğini ve objektif olmamakla suçlanamayacağını bildiği için yaptığını ifade etmişti.

‘Litecoin’lerini Satan Kurucu’ Charlie Lee, 1 Yıl Sonra Hala Eleştirilerin Odağında isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

‘Litecoin’lerini Satan Kurucu’ Charlie Lee, 1 Yıl Sonra Hala Eleştirilerin Odağında - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SEC ve CFTC kripto sektörüne yönelik ortak bir yaklaşıma girebilir mi? Milyarder Bitcoin yatırımcısı, dünkü zirvede Bitcoin sattığını açıkladı Çin, Bitcoin ve Blockchain eleştirisini yasaklıyor Bitcoin (BTC) ETF ile Gerçek Stres Testi Şimdi Başlıyor! Citibank, 2015’de Bir Banka Destekli Kripto Para İçin Çalışıyormuş! Bitcoin Çıldırdı Bir Saatte 700 Dolarlık Artışla 7.080 Doları Gördü.

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır