Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litecoin Kurucusu, Litecoin Varlığını Sattı

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Litecoin Kurucusu, Litecoin Varlığını Sattı
Litecoin Kurucusu, Litecoin Varlığını Sattı

Kriptokrasideki tüm varlıklarını Litecoin‘in yaratıcısı Charlie Lee sattı. Gerekçe olarak çıkar çatışmasını gösterdi.

Reddit’in paylaşımına göre çarşamba günü Charlie Lee, Litecoin fiyatındaki sözlerini kişisel zenginliğini arttırmak için kullandığı iddialarını savuşturmak istediği ve şeffaflığın sağlanabilmesi için en iyi yolun satış olduğunu belirtti.

Lee şu sözleri belirtti:

“Bazı insanlar LTC’yi kısa düşündüğümü düşünüyor! Dolayısıyla, bir anlamda, LTC’yi tutmak ve bu konuda çok fazla etki sahibi olduğum için tweet yapmak, ilgi çatışmasına neden oluyor.”

Ayrıca Lee; “Litecoin satın alıp satmayı her zaman kaçırdı” tweetlerinde dediği halde eylemlerini genellikle litecoin ve kripto para biriminin başarısının üstünde “kendi kişisel servetini artırmayı amaçladığı şeklinde algılanabilir” diye belirtti.

Kısacası Lee, son zamanlarda Litecoin servetini sattı veya bağışladı, şu anlık kesin bilgi bulunmamakla birlikte birkaç fiziksel Litecoin’i “koleksiyon” olarak saklaması engellendi. Lee, sattığı Litecoin miktarının küresel ticaret hacminin “küçük bir yüzdesi” olduğunu bildirdi.

Başlangıçta Lee, Bitcoin yorgunluğu için planlanan Ölçeklendirme Çözümü’nü kabul etmek de dahil olmak üzere, iddialı bir teknik yol haritası sunduğundan, Litecoin fiyatında yeni canlanmalar yaşadı. Basın saatinde, 334 dolar civarında işlem görerek Salı günü 375 dolarlık en yüksek seviyesine ulaştı. Piyasa değeri bakımından OnChainFX verilerine göre, Çarşamba günü 28 milyar dolar seviyesini aştı.

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litecoin Kurucusu, Litecoin Varlığını Sattı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

12 CEO’dan 2019 Bitcoin Fiyat Öngörüsü, Ripple (XRP), Tron, Ethereum, Litecoin, Stellar ve Kripto Para Dünyasına Dair Son Dakika Haberleri CBOE, Bitcoin vadeli işlemlerini durduruyor Venezuela Bankaları Hesap Bakiyesi Olarak Petro Göstermeye Başladı! Coinbase Earn, 100 Farklı Ülkede Ödül Sunuyor Paribu’da Ethereum’a Dayalı Tether (USDT) Dönemi Başladı Tom LEE “Blockchain Economy 2020” İçin Tekrar İstanbul’da!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır