Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Lamborghini’sini Satıp Daha Fazla Bitcoin Satın Alacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Lamborghini’sini Satıp Daha Fazla Bitcoin Satın Alacak!
Lamborghini’sini Satıp Daha Fazla Bitcoin Satın Alacak!

© Reuters.  © Reuters.

Girişimci Jason Williams (NYSE:WMB) Daha Fazla BTC Satın Almak İçin Lamborghini Marka Lüks Otomobilini Satıyor
Girişimci Jason Williams attığı bir tweet’te, daha fazla Bitcoin satın almak istediğini belirterek Lamborghini marka lüks aracını satmak için ilan verdiğini belirtiyor. Williams, ayrıca arabasıyla ufak bir gezinti yapmak isteyenlerden de BTC kabul ediyor.

Williams, tweet’inde şu ifadelere yer veriyor: “Daha önce kripto paralarla hiç yapılmayan bir şey yapacağım. Lamborghini marka lüks arabamı satacağım ve Bitcoin satın alacağım. Arabamı BTC vererek satın almak isteyen olursa BTC tekliflerini de kabul edeceğim.”

Williams’ın verdiği reklam ilanına çok fazla sayıda cevap verildi.

Monero Dev, Riccardo Spagni twitter’da yer verilen ilana yönelik olarak, “müthiş” ifadesini kullanarak araba satmanın iyi bir fikir olduğunu belirten bir yorumda bulundu.

Williams, “Çok fazla araba ilanının olduğunu ancak dürüst olmak gerekirse BTC’nin yeterli olmayacağını” kabul ediyor.

Lüks otomobil için teklifler yoğun ve hızlı bir şekilde gelmeye devam ediyor, ancak bu tekliflerin çoğu, Williams’ın mizahi bir şekilde reddettiği trol teklifleri. Williams ayrıca, Bitcoin satın alma riskini göze alarak Lamborghini marka lüks arabasını satmakta zorlanacağını iddia eden kullanıcılara cevap veriyor. Williams, kullanıcısına Lamborghini marka lüks arabasını satma amacı olarak arabasının bedeliyle BTC’ye girmek istediğini itiraf ediyor.

Williams’ın tweet’inde şu an 298’den fazla retweet var ve ilan çok fazla ilgi görmeye devam ediyor. Williams’ın, Lamborghini marka lüks arabasının satışına yönelik pazarlama fikri işe yarıyor. Belirli bir fiyattan bahsedilmemesine rağmen, birkaç ciddi alıcı yorum yapmış görünüyor. Williams, doğru teklifi alırsa lüks otomobilini maliyetinden daha düşük bir fiyata satmaya niyetli olduğunu da belirtiyor. Williams satın aldığından beri arabasının değerinin düşmesi nedeniyle otomobilde % 26’lık bir kayba uğradığını açıkça vurguluyor.

Geçtiğimiz günlerde de Williams’ın araba ilanına benzer bir ilan Yunanistan’da verilmişti. Yunanistan’ın Limni adasında oturan bir sakin, 9000 metrekarelik arazi parçasını Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Zcash veya Euro olarak satışa çıkarmıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Lamborghini’sini Satıp Daha Fazla Bitcoin Satın Alacak! appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Lamborghini’sini Satıp Daha Fazla Bitcoin Satın Alacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İngiltere Vatandaşlarının Yüzde 97’si, Herhangi Bir Kripto Paraya Sahip Değil! Bitcoin Boğası Mike Novogratz, Kripto Paradan Kazandıklarını Princeton Üniversitesine Bağışlayacak! World Payments Report: ‘DLT Finans Piyasalarındaki Yükü Kaldıramıyor’ Mastercard’dan MENA Hamlesi! Washington’da Yeni Bir Blockchain Merkezi Kuruluyor Kik CEO’su: SEC Savaşı Bize 5 Milyon Dolara Mal Oldu!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır