Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kriptolar haftaya düşüşle başladı – Bitcoin 4,000 dolar desteği kırılır mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kriptolar haftaya düşüşle başladı – Bitcoin 4,000 dolar desteği kırılır mı?
Kriptolar haftaya düşüşle başladı – Bitcoin 4,000 dolar desteği kırılır mı?


Haftaya düşüşle başlayan kripto para marketinde Bitcoin 4,000 dolar desteği kırılır mı? Pazartesi market hafta sonu kazanımlarını silip süpürerek kırmızıya boyandı. Bitcoin Cash, Stellar, Iota kayıyor. Ethereum Classic henüz suyun yüzeyinde.

Bu ilk kez olmuyor. Hafta sonu bir miktar iyileşen market bugün tekrar geri düştü. An itibariyle alım baskısının tamamen kaybolması gösteriyor ki ayılar hala direksiyonda tam kontrole sahipler. Total market kapitalizasyonu yeniden 130$ milyara geriledi.

İlginç senaryo: Bu gerçekleşirse Bitcoin’in 100 bin dolar olur

Bitcoin 4,000-4,300$ arasında bir takviye kanalı buldu ve bunu aşacak momentuma sahip gibi görünmüyor. Yazım esnasında BTC %3 düşüşle 4,000$ ‘a geriledi. Geçen hafta BTC’nin tekrar düşebileceğini gösteren iki ‘Bart Simpson’ modeli grafik patterni oluşturulmuştu. Ethereum zaten düşmüştü, dünden beri %3.5 daha düşerek 113$’a geriledi.

Finans ve ekonomi medyası Bitcoin hakkında ne düşünüyor?

Hafta sonu kazanımlarını kaybeden altcoinler bugün yine kırmızı. Bitcoin Cash aşağı doğru kayarken %6 ile en büyük düşüşü gösteriyor. Stellar 4. Kalmaya devam etti fakat gün boyunca o da %5 değer kaybetti. Yazım esnasında geri kalan top-10, %2-4 arasında değer kaybetmişti.

2019’da ön planda olacak kripto paralar

Aşağı doğru inmeye devam ettiğinizde top-20’de yalnızca 1 tane yeşil ışık var: Ethereum Classic %3 değer kazanarak tekrar 5$ üzerine çıktı. Yakın zaman önceki Github soygunu ve çözümü belki de ETC’nin momentumunda etkili oldu. Bu bölümde geri kalan altcoinler gün içinde %2-5 kayıp yaşadı.

Tom Lee: Bitcoin- Ethereum ve Ripple gücünü koruyor – 2019’da çok iyi iş çıkaracaklar

Bugünün büyük FOMO dozu Mithril’e gidiyor, gece boyunca %32 pompalandı. Yazım esnasında her biri %14 değer kazanmış olan diğer ikili ise MobileGo ve Decentraland. Daha önce pompalanan Bitcoin Private ve Theta Token’in bu kez sırasıyla %15 ve %12 düşürülmesi sürpriz olmadı. Bir kısım personelini işten çıkaran Steem de bugün dip yaşayanlardan.


Pazar gününden beri kripto market yaklaşık %3.7 değer kaybetti. Diğer 5$ milyarın kripto marketten çıkışıyla birlikte market kapitalizasyonu yeniden 130$ milyar civarına düştü. Marketler geçen hafta bu zaman seviyelerine geri döndü ve 130-140$ milyar aralığında gibi görünüyor. Bitcoin egemenliği hala %53.6 civarında. Yani en azından bir süredir stabil.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kriptolar haftaya düşüşle başladı – Bitcoin 4,000 dolar desteği kırılır mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance, TUSD Stabil Koin Paritelerini Arttırıyor – XRP, Bitcoin, Ethereum, Stellar Lumens Eklendi! Telegram: TON Projesi Yüzde 90 Oranında Tamamlandı! XRP %10,56 Düşüş ile Bozguna Uğradı ICO’lar Ethereum’u Likidite Ederek Bitcoin ve Piyasayı Etkiliyor John McAfee’nin Bitcoin ticaret platformu piyasada Facebook’un Kripto Parasına Çin’den Karşı Hamle

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır