Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kriptolar Geriliyor, Google Yasağı ve Düzenleme Dedikoduları Işığında Hala Düşüşte

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kriptolar Geriliyor, Google Yasağı ve Düzenleme Dedikoduları Işığında Hala Düşüşte
Kriptolar Geriliyor, Google Yasağı ve Düzenleme Dedikoduları Işığında Hala Düşüşte

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin ve diğer sanal dövizlerin fiyatları Perşembe erken saatlerdeki kayıplarınden toparlandı ama hala Google’ın yasak haberi ve düzenleyici dedikodularının etkileri sürüyor.

Bitcoin geceyarısı 7.690,00$’ı test ettikten sonra en saat 14.21’de Bitfinex borsasında %6,39 düşerek 8.150,00$’dan işlem görüyordu. Kripto para Aralık ayında 20.000$’ı gördükten sonra Şubat ayının başında 6.000$’a kadar düşmesinin ardından yeniden zemin kazanmaya çalışıyor.

Diğer sanal dövizler de düşüşte, Ethereum Bitfinex borsasında %7,47 azalarak 608,83$’a geriledi.Ripple %7,23 düşerek 0,69103$ olurken Litecoin en son %1,40 düştü ve 165,03$ oldu.

Alphabet (NASDAQ:GOOGL) Inc’in sahip olduğu Google Çarşamba günü Haziran ayından itibaren kripto para ve benzeri metaryellerin reklamlarını yasaklayacağını duyurdu. Aynı hamleyi bu yılın başlarında Facebook’da (NASDAQ:FB) yapmıştı.

Bu sırada ABD kongre üyeleri dikkatlerini kripto paraların muhtemel düzenlemelerine çevirdi. Meclisin finansal hizmetlerinin İlk Para Teklifleri hakkında oluşturulan alt komitenin başkanı Bill Huzienga sanal dövizlere olan düzenlemelerin bir “hoşçakal değil merhaba” olduğunu belirtti.

“Kongre yatırımcılar için korumalar bütünü oluşturmak için yapılmayacak,” dedi.

Avrupa’da, Allianz (DE:ALVG) küresel yatırımcıları uyardı ve Bitcoin balonunun patlayabileceği ve blok zincir teknolojisinin yatırımcılar için değere sahip olmasına rağmen dijital dövizlerin “değersiz” olduğunu söyledi.

“Bize göre, esas değeri sıfır olmalı” diyen şirketin küresel ekonomist ve stateji bölümünün başındaki isim Stefan Hofrichter web sayfasına bir yazı ekleyerek, “Bitcoin egemen tahviller, hisseler veya kağıt banknotlar gibi, kimsenin karşı olmadığı değerlere karşı bir iddia ve herhangi bir cereyan yaratmıyor.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kriptolar Geriliyor, Google Yasağı ve Düzenleme Dedikoduları Işığında Hala Düşüşte - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çin’in Artan Sermaye İhracı, Kripto Para Piyasası İçin Boğaları Getirebilir Bitcoin’de Düşüşü Öngören JPMorgan Analistinin Son Öngörüsü, Öne Çıkan Bitcoin, Ripple (XRP) ve Ethereum Son Dakika Haberleri Bitcoin Bir Kripto Para Reklam Yasaklamasının Daha Ardından Düşüşe Geçti Ana Akım Medya Bitcoin Piyasası Hakkında Korku Salma Peşinde! Mercedes-Benz Tedarik Zincirinde Blockchain Teknolojisine Geçiyor Litecoin’in Yükselişi Sürecek Mi? Analist Yorumladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır