Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto piyasaları kan kaybetmeye devam ediyor.. Bir başka düşüş dalgası daha piyasaları vurdu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto piyasaları kan kaybetmeye devam ediyor.. Bir başka düşüş dalgası daha piyasaları vurdu!
Kripto piyasaları kan kaybetmeye devam ediyor.. Bir başka düşüş dalgası daha piyasaları vurdu!

2/2


2/2

Kripto piyasaları kan kaybetmeye devam ediyor. Bir başka düşüş dalgası daha piyasaları vurdu. Son 24 saat içerisinde, kripto piyasasının değeri 185 milyar dolardan 181 milyar dolara düştü ve toplam hacimde 4 milyar dolar kayıp yaşandı.


Kripto piyasaları kan kaybetmeye devam ediyor

15 Kasımda, bir gün içerisinde kripto piyasaları 2018’in en dehşetli gününü yaşadı ve piyasalardan tam 27 milyar dolar uçtu. Sonraki iki gün boyunca piyasalar kendini toparlamaya çalıştı.

Bitcoin Cash fiyatı %7 den fazla düştü. Forkun ardından, Bitcoin Cash’te %15 düşüş medyana gelerek tam 250 dolar kayıp oluştu.

$4,800 taban fiyat mı?Kripto teknik analisti ve taciri Crypto Rand, Bitcoin’in yükselebilmesi için taban fiyatın $4,800 ile $5,000 arası olduğunu söyledi. Crypto Rand, $4,800 ile $5,000 arası düşüş bekliyor. Teknik indikatörlere göre, henüz dip noktayı görülmediğinden bahsediyor.

Bir başka ünlü kripto analist ve yatırımcısı ‘The Crypto Dog‘, 4,800 seviyesinin Bitcoin için daha olası olduğunu söyledi.

Büyük kripto paralar ve küçük tokenlar, BTC’den farklı olarak fiyat hareketi göstermeye başladı. BTC bugün %12 daha düşüş meydana geldi. Ama aynı oranda düşüş altcoinlerden gelmedi.


An itibariyle, BTC’nin günlük ticari işlem hacmi 5 milyar civarındadır. Öte yandan, Ripple, Bitcoin Cash ve Stellar‘ın günlük işlem hacmi 100 milyon dolardan 800 milyon dolara kadar değişkenlik gösteriyor. Bu altcoinlerin toplam işlem hacmi BTC’nin işlem hacminin %16 altındadır.

Piyasanın en hakim kripto para birimi Bitcoin zayıf momentum ve büyük satış baskısı gösterdiği sürece, küçük hacimli düşük dijital varlıklar kaçınılmaz olarak BTC ile birlikte düşecek.

Perşembe günü 6300 dolardan 5,500 dolara ansızın düştü. Konu hakkında endişelerini dile getiren Josh Rager şöyle konuştu:

“$5,500 değer seviyesi oldukça kritik bir seviyedir. Eğer mumlar bu noktada kapatırsa 4,900 dolara kadar düşüş görebiliriz. Yalnız bu noktaya düşen BTC’nin bu noktada kalacağını düşünmüyorum. 4,300 ile 4,600 dolar arası güçlü destek bulunuyor. BTC, bu noktadan sıçrama yapabilir. Bana göre, fiyatlar daha da düşse bile BTC satın alım için en iyi bölge burası.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto piyasaları kan kaybetmeye devam ediyor.. Bir başka düşüş dalgası daha piyasaları vurdu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Panik Alımlar Aynı Hataya Düşürüyor Ripple (XRP) Çin’deki 67 Milyar Dolarlık Bu Pazarı Hedef Aldı! Altcoin Rallisi Başlıyor! İşte Ünlü Analist ve Uzmanların Yeni Altcoin Tahminleri Almanya Hükümeti Blockchain’i Anlamak İçin Şirketlerle İşbirliği Yapıyor ABD’deki CFTC Yetkilisi: ‘Blockchain’in Pek Çok Farklı Kullanım Alanı Var’ Filistin Yönetimi İsrail Şekeli Yerine Kripto Parayı Düşünüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır