Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Pazarlarında Kırmızı Alarm

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Kripto Pazarlarında Kırmızı Alarm
Kripto Pazarlarında Kırmızı Alarm

Tatil kazançlarını kilitleyen bir kripto ticaretçisi vakası mı?

Nedeni ne olursa olsun, bitcoinin fiyatı, dünyanın en büyük şifreleme oranının 24 saatlik sürede yüzde dokuz oranında azalması nedeniyle Cumartesi gününü geride tamamladı. Pazar günkü oturum şu ana kadar bu düşüşün yoğunlaştığını ve fiyatın UTC 04: 00 itibarıyla yaklaşık yüzde 12 düştüğünü gösterdi. Büyük bir vadeli döviz piyasasında bir saatlik mesafeden bitime sadece saatler kala, bugün bitiş fiyatı 13.152 $ ‘ın altına düştüğü için, bitcoin bu hafta başında belirlenen 17117 $’ lık bir rekor seviyesine göre yaklaşık% 25 düştü.
Aynı zamanda, etkilenen sadece bitcoin olmadı. CoinMarketCap’in verilere göre, piyasa değeri itibarıyla en iyi 50 varlıktan biri hariç tümünde 24 saatlik düşüşler yaşandı. Yayın sırasında halka açık tüm kripto para birimlerinin toplam değeri son yükseklerinden % 8 düşüş göstererek 400 milyar dolardan 367 milyar dolara düştü.
Yine de, bu, yukarı doğru hareket dönemleri olmadığını söylemek değil. Pazarın son oturumuna (18: 00-24: 00 UTC) bakıldığında, litecoin, bitcoin ve IOTA’nın hepsi 6 saatlik aralıkta yüzde 5’in üstünde (günün aşağı seviyesinde olmasına rağmen) kazandırdığını gösteriyor.
Veri ayrıca, CoinMarketCap’teki veriler, dönem boyunca en iyi performans gösteren beş kripto para biriminin tümünün düşüş gördüğünü gösterdiği üzere, düşüşlerin cumartesi günü (12: 00-18: 00 UTC) zayıf bir öğleden sonra oturumuyla sınırlı olabileceğini düşündürmektedir.

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Pazarlarında Kırmızı Alarm - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Avustralya Borsası Blockchain Teknolojisiyle Yeni Adımlar Atıyor Stellar Nasıl Satın Alınır? 4 Adımda XLM Satın Alma Rehberi Stellar 2% düşüşle 0,07387 seviyesinin altına geriledi Bitcoin yatırımı vaadiyle 1000’den fazla yatırımcıyı dolandırdılar Louis Vuitton ve Christian Dior’dan Ethereum Adımı Ethereum 10,61% oranında yükseldi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır