Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Paraların Piyasa Değeri 210 Milyar Dolara Çıkarken, XRP de Yükselişe Geçti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Paraların Piyasa Değeri 210 Milyar Dolara Çıkarken, XRP de Yükselişe Geçti
Kripto Paraların Piyasa Değeri 210 Milyar Dolara Çıkarken, XRP de Yükselişe Geçti

3/3


2/3


Geçtiğimiz 24 saat içerisinde, genel olarak bütün kripto piyasası ciddi bir yeşillenmenin etkisi altına girdi. Piyasa son 24 saatte toplam değerine 2 milyar doların üzerinde hacim ekledi ve 210 milyar dolar sınırına ulaştı.

Bitcoin fiyatı da 6.370 dolardan basın saatine göre 6.493 dolara sıçradı ve şu an önündeki en büyük engel 6.500 dolar seviyesi. Yine de, genel olarak kripto para borsaları piyasasındaki ticari hacim ciddi anlamda düşük kalmakta ki bu da Bitcoin’in günlük ticari hacminin 3.325 milyar dolar seviyelerinde gezinmesine neden olmakta.


Genel olarak piyasanın yükselişe geçmesinin arkasındaki nedenler arasında ise Fidelity‘nin piyasaya girişi ve VanEck‘in SEC ile yaptığı toplantı gösterilmekte.


İlgili haber:
ETF Başvurusu Yapan VanEck: SEC İle Yapılan Toplantıda Bitcoin ETF Endişeleri ‘Çözüldü’

CoinMarketCap verilerine göre en fazla değere sahip Top 10 kripto para birimlerinden Tether ve Stellar hariç hepsi yükselişe geçmiş olsa da, bunların arasında en çok sivrilen piyasa hacmine göre üçüncü kripto para birimi XRP oldu.

Ripple blockchain protokolünün kripto para birimi olarak da bilinen XRP, 24 Ekim tarihinde %4’ün üzerinde yükseliş yaşadı ki bunun sebeplerinden birisi de Coinbase Custody‘nin New York Finansal Hizmetler Departmanından Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, XRP ve Litecoin için emanet hizmetleri yapabilmek için lisans alması olarak görülmekte.

XRP basın saatine göre %4.32 büyüme görmekte olup, 0,461 dolar civarından alıcı bulmakta. XRP’nin 24 saatlik ticari hacmi ise yarım milyon doların altında, 428 milyon dolar civarında geziniyor.

Kripto Paraların Piyasa Değeri 210 Milyar Dolara Çıkarken, XRP de Yükselişe Geçti isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Paraların Piyasa Değeri 210 Milyar Dolara Çıkarken, XRP de Yükselişe Geçti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Lojistik Şirketi Panalpina Ürün Takibi İçin Blockchain Kullanıyor PayPal: Bitcoin’e yatırım yapmak için henüz erken Bitcoin Balinalarından Milyonlarca Dolarlık Hareketlilik! Türk Kurucusu Bulunan Hollandalı Kripto Para Şirketi, İspanyol Futbol Takımını Satın Aldı! Düzeltme veya düşüş eğilimi: Litecoin, EOS, ADA, TRX fiyat analizi Bitcoin işlemleri dev porno şebekesini ele verdi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır