Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

”Kripto Paralar Neden Yasaklanmadı Şaşırıyorum!”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ”Kripto Paralar Neden Yasaklanmadı Şaşırıyorum!”
”Kripto Paralar Neden Yasaklanmadı Şaşırıyorum!”

© Reuters.  © Reuters.

Allianz (DE:ALVG) Global Investors’da CEO ve küresel yatırım başkanı Andreas Utermann, kripto paraların bugüne kadar finansal yetkililer tarafından yasaklanmamasına şaşkınlık ile baktığını ve yasakların uygulanmama nedeninin çok fazla risk teşkil ediyor olduğunu açıkladı. Bitcoin ve diğerlerinin yatırımcılar açısından olumsuzluk getirebilecek olduğunu, insanların yatırımlarını riske attığını iddia eden Utermann, kripto paraların devletler tarafından kısa sürede yasaklanması çağrısında bulunarak, devletler için kripto paraların büyük risk teşkil ettiği iddiasında bulundu.

Allianz Global Investors’da CEO ve küresel yatırım başkanı Andreas Utermann, ”finansal regülatörler bugüne kadar kripto paraları yasaklamak için neden bekledi, hala bekliyorlar! Kripto paralar tüm dünyada acilen yasaklanmalı” dedi.

Hemen Yasaklayın!
Allianz Global Investors’da CEO ve küresel yatırım başkanı Andreas Utermann, kendisinin kripto paraların yasaklanmasından taraf olduğunu belirterek, insanların kripto para sahibi olup olmayacak olduklarına kendilerinin karar vermeleri gerektiğini ancak devletler tarafından yasaklanırsa devletlerin kripto para alımlarını tek hamle ile engellemiş olacak olduğunu ifade etti. Bu açıklamalar sonrası tepkisini gösteren yatırımcılar ise kripto paraların yasaklanmasının doğru bir davranış olmayacak olduğunu Utermann’a iletti.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

”Kripto Paralar Neden Yasaklanmadı Şaşırıyorum!” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Rusya’daki Devlet Komitesi Ruble Destekli Dijital Para Fikrine Sıcak Yaklaşıyor SEC’ten beklenen adım – ICO yapma kılavuzu geliyor Hindistan’daki Bankalar Blockchain’i Araştırıyorlar “2019 Yılında Bitcoin ve Kripto Paralar İle Geleceğin Temelleri İnşa Edilecek” Ethereum Yükselişte! ETH, XRP’yi Geçti ve İkinciliğe Yerleşti Neden nakit kullanmayı bırakıp Bitcoin almalısın?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır