Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Yatırımcısı Arkadaşlarını Eve Getirip Boğazlayarak Hesap Bilgilerini İstediler!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Yatırımcısı Arkadaşlarını Eve Getirip Boğazlayarak Hesap Bilgilerini İstediler!
Kripto Para Yatırımcısı Arkadaşlarını Eve Getirip Boğazlayarak Hesap Bilgilerini İstediler!Amerika’da çok ilginç bir olay yaşandı. Yerel basına yansıyan haberlere göre, bir grup arkadaş içlerindeki kripto para traderının evine geldikten sonra, o ismin kafasını suya sokarak ondan kripto para hesabının giriş bilgilerini talep etti.

Dört şüphelinin, kripto para traderı arkadaşları ile gece dışarda alkol aldıktan sonra, gecenin devamı için mağdurun evine gittikleri belirtildi. New York’taki evde, Nicholas Truglia ismindeki yatırımcıyı darp ettiği iddia edilirken, şüphelilerden 25 yaşındaki Stephen Orso’nun filmleri aratmayacak bir şekilde Truglia’nın kafasını küvete soktuğu ve ondan hesap giriş bilgilerini istediği belirtildi.

Daha sonra ise Truglia’yı darp eden ve bir süre daha şiddet uyguladıktan sonra, kamera kayıtlarına göre evden iki saat sonra ayrılan dörtlünün, ellerinde bir de diz üstü bilgisayar olduğu görüldü.

Truglia’nın olayın hemen ardından polisi aradığı ve kendisine ait bir diz üstü bilgisayar ile, iki cep telefonu ve kripto para hesabına ait bilgilerin çalındığını ihbar ettiği belirlendi. Daha sonra polis yetkilileri telefon ile bilgisayarı ele geçirdi ancak kaybolan ikinci telefon ile ilgili henüz bir gelişme yaşanmadı.

Konuyla ilgili göz altına alınan ekip suçlamaları reddederken, hırsızılık suçlaması ile tutuksuz olarak yargılanacaklar. Mahkeme heyeti, davanın devamı için tarihi ise 14 Mart olarak belirledi.

Bu son haber ile birlikte, kripto para hırsızlıklarına dair olan korku bir tık daha artarken, otoriteler dikkatli olunması gerektiği uyarısın yaptı.

Kripto Para Yatırımcısı Arkadaşlarını Eve Getirip Boğazlayarak Hesap Bilgilerini İstediler! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Yatırımcısı Arkadaşlarını Eve Getirip Boğazlayarak Hesap Bilgilerini İstediler! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Yükseliyor Mu? Bitcoin korku ve risk iştahı endeksinden iyi sinyaller geliyor Ripple (XRP) İçin 2019 Fiyat Tahminleri: XRP Yakında Sahneye Boğaları Çıkarıyor! Dovey Wan: Çin, Vergi Adımı Atmalı Bitcoin için genel yapı bir miktar olumsuz Vietnam’da Kripto Para Çalışmaları Düzenleniyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır