Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Uygulaması Robinhood, Genişlemeye Illinois Eyaleti İle Devam Ediyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Uygulaması Robinhood, Genişlemeye Illinois Eyaleti İle Devam Ediyor!
Kripto Para Uygulaması Robinhood, Genişlemeye Illinois Eyaleti İle Devam Ediyor!Amerika Birleşik Devletlerinin en fazla nüfusa sahip 6. eyaleti Illinois sakinleri, artık Robinhood‘un sağladığı kripto para birimi trading hizmetlerine erişim sağlayabilecek. Robinhood, kendi resmi Twitter hesabından attığı bir tweet ile, Robinhood Crypto uygulamasının artık yeni bir eyalete daha hizmet vermeye başlayarak, komisyonsuz kripto para birimi işlemlerini 29 eyalete genişlettiğini duyurdu.

Önceleri kripto para işlemleri yapmayan Robinhood, bu yılın başlarında kripto para trading hizmetlerini de ABD çapında kullanıma açmış ve büyük bir ilgi toplamıştı. İlk olarak sadece bir kaç eyalette hizmet vermeye başlayan Robinhood, buna sonra çift haneli rakamlara kadar yükseltti ve geçtiğimiz ay Kuzey Dakota ile Güney Dakota‘ya hizmet vermeye başladı.

Robinhood coğrafi açıdan inanılmaz bir genişleme yoluna gitmiş olsa da, aynı şey sunduğu kripto para birimleri için söylenemez. Platform ilk olarak sadece Bitcoin ve Ether tradingi ile başlamıştı ve bundan yaklaşık bir yıl sonra platforma eklenen tek kripto para birimleri Litecoin, Bitcoin Cash, Dogecoin ve Ethereum Classic oldu.

Alım satım konusunda çok az kripto para birimi sunmasına rağmen, Robinhood kullanıcıları yine de 16 adet kripto para birimini izleme listesine alabiliyor ve bunların piyasa verilerine erişim sağlayabiliyorlar.

Kripto Para Uygulaması Robinhood, Genişlemeye Illinois Eyaleti İle Devam Ediyor! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Uygulaması Robinhood, Genişlemeye Illinois Eyaleti İle Devam Ediyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tether’den Bir USDT Basma Hamlesi Daha Fransa, Madencilerin Elektrik Fiyatlarına İndirim Yapabilir SEC: Bitcoin ETF’si Hakkında 2019 Yılı Şubat Ayının 27. Günü Karar Verilecek İşte Kripto Para Sektörünün Bilinen En Zengin İsimleri! İşte karşınızda Ripple için tarihi pump öngören fiyat tahminleri Binance CEO’su: Bizim Tether ile Bir İlgimiz Yok

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır