Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Toplam Piyasa Değeri 392 Milyar Dolara Yaklaştı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Toplam Piyasa Değeri 392 Milyar Dolara Yaklaştı
Kripto Para Toplam Piyasa Değeri 392 Milyar Dolara Yaklaştı

© Reuters.  Kripto Para Toplam Piyasa Değeri 392 Milyar Dolara Yaklaştı© Reuters. Kripto Para Toplam Piyasa Değeri 392 Milyar Dolara Yaklaştı

20 Mayıs: Kripto para piyasaları son 24 saatte bir miktar büyüme kaydetti. Coinmarketcap‘te listelenen ilk on kripto paranın toplam piyasa değeri 392 milyon dolar oldu.

Bitcoin (BTC) 24 saatte yaklaşık %3 oranında artış gösterdi ve şu anda Bitcoin fiyatı 8,520 $ civarlarında seyrediyor.

Ethereum (ETH) 700 $ seviyesini geçerek şu anda 24 saatte yaklaşık %3‘lük bir artışla 719 $ seviyesinde işlem görmekte.

Kripto paraların toplam piyasa değeri 18 Mayıs’ta 361 Milyar Dolar‘a kadar düştükten sonra yavaş yavaş iyileşmekte ve şu sıralar, kripto para piyasalarının 392 Milyar Dolar civarında bir piyasa değeri var.

CoinMarketCap

Tron (TRX), piyasa değerine göre en iyi 10 altcoin arasına yeni giriş yaptı ve son 24 saatte en yüksek kazanımları gören kripto para oldu.

Bitcoin Cash (BCH) 1.290 $ seviyesinden işlem görüyor. 24 saatte %9 oranında artış gösteren BCH, ilk 10 kripto paranın en büyük haftalık kaybını gördü – yaklaşık %12,5.

Kripto piyasaları genel olarak bu haftaki “Konsensus” konferansında, Fonstrat’ın Tom Lee gibi bazı analistlerce tahmin edilen bir artış yerine %10’luk bir düşüş gördü. Lee, düşüşün ardından, kripto endüstrisinin kurumsal araçlardan, bankalardan ve düzenleyicilerden destek alamadığını ve açık biçimde “ilerlemenin üçlüsünden” yoksun olduğunu belirtti.

Bu haftanın başında, Ethereum Vakfı danışmanı William Mougayar, düzenleyicilerin kripto paralar konusunda temel bir anlayışa sahip olmadıklarını, özellikle de endüstrinin temel niteliğini anlayamayan ve tek boyutlu uygulama yapmaya çalışan ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile ilgili iddialarda bulundu.

Kripto Para Toplam Piyasa Değeri 392 Milyar Dolara Yaklaştı isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Toplam Piyasa Değeri 392 Milyar Dolara Yaklaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çin Hükümeti Destekli Stabil Koin, 2019 Yılında Piyasaya Çıkabilir Eski ABD temsilcisinden çarpıcı Bitcoin ve kripto para yorumu New York’ta Dev Bir Blockchain Merkezi Açılıyor Litecoin (LTC) Lightning Network CoinGate’ye entegre ediliyor Kripto Para Piyasası Hacmi Yükseldi Popüler Analist Bitcoin’deki Artışın Sırrını Açıkladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır