Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Suçlaması 5.5 Milyon Dolar Cezayla Sonuçlandı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Suçlaması 5.5 Milyon Dolar Cezayla Sonuçlandı!
Kripto Para Suçlaması 5.5 Milyon Dolar Cezayla Sonuçlandı!

© Reuters.  © Reuters.

80 yaşındaki işadamı Phillip Frost, kripto paralar ile ilgilenen ve piyasaları manipüle eden birisi olduğu iddia ediliyordu. SEC ise bu iddiaların ortaya çıkmasındaki asıl kurumdu ve kripto paraların pump ve dump işlemleri yaparak piyasada istikrarı bozduğunu kanıtladı. SEC’in kanıtları sonrasında kendisine verilecek olan ceza ve yasakları kabul eden Phillip Frost, 5.5 milyon dolar + şirketi 100 bin dolar değerinde cezaya çarptırılırken, bu cezanın belirli süre içerisinde ödenmesini kabul eden Phillip Frost, kendisine verilen cezanın biraz fazla olduğunu, hatasını ise kabul ettiğini açıkladı.

Hata yaptığımı kabul ediyorum, bir süre önce pump ve dump işlemleri yapmamdan dolayı bana verilen piyasada işlem yapmama cezası ve 5.5 milyon dolar + 100 bin dolarlık para cezasının biraz fazla olduğunu düşünüyorum. Umarım her şey tekrar düzelecek. – Phillip Frost

80 yaşındaki işadamının kendisinin bu işlemleri yapmadığı, yardımlar aldığı iddia ediliyor. Kendisine yardım eden isimleri açıklamamasından dolayı Phillip Frost’un bu cezayı ödemesinin tek başına yapacak olduğu, şirketinin ise yapacak olduğu ödemede şirket bütçesinden ödeme yapacak olduğu iddia edilmekte.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Suçlaması 5.5 Milyon Dolar Cezayla Sonuçlandı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Güney Koreli Mesajlaşma Devi Kakao, Blockchain Ödeme Yöntemlerine Odaklanıyor! Kripto Para Sektörü Bakkt Platformunun Açılışını Bekliyor Bitcoin Devlet Müdahalesinden Tamamen Bağımsız Değil Tezos Cüzdanlarına Yeni Açık Bulundu, Kullanıcılar Endişeli BitPay Yöneticisi: Bitcoin Geri Sıçrayacak Ama ICO Piyasasından Emin Değilim Ethereum Hard Fork’una Sayılı Saatler Kaldı – Ethereum’u Ne Gibi Değişiklikler Bekliyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır