Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Blockchain Şirketlerinin Büyük Kısmı Kapanabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Blockchain Şirketlerinin Büyük Kısmı Kapanabilir
Blockchain Şirketlerinin Büyük Kısmı Kapanabilir

© Reuters.  © Reuters.

Çin’de bazı Blockchain şirketlerine yönelik olarak soruşturma başlatan yetkililer, şirketlerin büyük kısmının faaliyetlerini yerine getirmediğini ve bu nedenden dolayı şirketlerin soruşturulmasına devam edilecek olduğu ve sonucuna göre belirli kapatma cezalarının veya farklı para cezalarının verilebilecek olduğu açıklandı. Yetkililer, ülkede zincir teknolojisi şirketlerinin denetime tabi tutulacak olduğunu ve denetimlerde olası bir beklenmedik sonuç çıkması durumunda bunun Blockchain şirketi adı altında faaliyet gösteren şirketler dışında, bu sektörde faaliyet gösteriyor gibi görünen ancak faaliyet göstermeyen şirketlerin büyük bir kısmının kapatılabilecek olduğu endişesi mevcut.

Çin hükümeti sert tavırları ile tanınıyor
Çin hükümeti, kripto paralar, Blockchain teknolojisi ve diğer vatandaşlarını ekonomik olarak ilgilendiren birçok konuda sert tavırları ile tanınan bir hükümet ve bu yönü ile ülke vatandaşlarının tepkisini çekiyor. Hükümet ise vatandaşların kontrol altında tutulmasını ve şirketler ve vatandaşların güçlü ekonomik temellere sahip olabilmesi için bunun şart olduğunu bir gelenek olarak sürdürüyor. Her yeni gelen devlet başkanı, vatandaşları Çin’i daha fazla ekonomik olarak güçlendireceğini vaat ederek göreve geliyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Blockchain Şirketlerinin Büyük Kısmı Kapanabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Morgan Creek CEO’su Yusko: Bitcoin 500.000 dolara yükselecek FED’in faiz arttırımı Bitcoin ve Altcoinleri etkiler mi? Resmi Fortnite Mağazası, Ödeme Yöntemi Olarak ”Sadece” Monero Kabul Etmeye Başladı! En Hızlı Coin Hangisi – Binance Hız Testi Cevap Veriyor ABD’de Bitcoin ile Para Aklayan Üç Vatandaş Yakalandı Bittorrent Geliştiricisi, QuadrigaCX CEO’sunun Ölümüyle 422.000 Dolar Kaybetti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır