Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Sektöründeki İş İmkanları Düşük Fiyatlara Rağmen Çoğalıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Sektöründeki İş İmkanları Düşük Fiyatlara Rağmen Çoğalıyor
Kripto Para Sektöründeki İş İmkanları Düşük Fiyatlara Rağmen Çoğalıyor

3/3


2/3


Bitcoin ve/veya Blockchain alanında uzman olan isimler rahatlıkla iş bulabilirler.

Glassdoor tarafından yapılan yeni bir araştırmaya göre kripto para piyasasındaki fiyatlar düşüş halinde olmalarına rağmen kripto para sektöründeki iş imkanları adeta uçuşa geçmiş durumda.

Ağustos Ayındaki İmkanlar

Glassdoor, Nisan 2017-Ağustos 2018 tarihlerini kapsayan 18 aylık bir araştırma yaparak kripto para sektöründeki iş imkanlarını analiz etti.

Şirket yaptığı bu araştırma sonucunda kripto para sektöründeki iş imkanlarının neredeyse her ay düzenli olarak artışa geçtiğini fark etti. Ayrıca Bitcoin’in Aralık ayından sonra yaşadığı düşüş dahi bu artışı durduramadı.


Kripto para piyasası Aralık ayındaki durumuyla kıyaslandığı zaman Ağustos ayında ciddi bir düşüş yaşıyordu. Ancak kripto para sektöründeki iş imkanları tam da bu ayda uçuşa geçti sayılabilir.

Glassdoor, yaptığı araştırmalar sonucunda oldukça ilginç bilgilere ulaştı. Glassdoor’un açıklamalarına göre zaman içerisinde daha fazla şirket kripto para sektörüyle ilgilenmeye başladı ve bu da iş imkanlarının artışa geçmesine yol açtı.

En Çok İş İmkanı Nerede?

Glassdoor, yaptığı 18 aylık araştırmanın sonuçlarını kısa bir süre önce yayınladı. Şirketin araştırmalarına göre özellikle New York ve Silikon Vadisi’nde çok ciddi sayıda iş imkanı bulunuyor.


Şirket yaptığı araştırmalar sonucunda bu sektördeki iş imkanlarının yakın zaman içerisinde düşüşe geçmeyeceğini de ortaya çıkardı. Glassdoor’un tahminlerine göre kripto para sektöründeki işverenlerin sayısı zaman içerisinde artış göstermeye devam edecek.

Şirket ayrıca kripto para piyasasındaki düşüşün de bu imkanları pek ciddi ölçüde etkilemeyeceğine inanıyor.

Kripto Para Sektöründeki İş İmkanları Düşük Fiyatlara Rağmen Çoğalıyor isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Sektöründeki İş İmkanları Düşük Fiyatlara Rağmen Çoğalıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Lightning Network’de Para Göndermek Artık Daha Kolay Blockchain.Com, Büyümeye Devam Ediyor: Litvanya’da Ofis Açıldı Ünlü Avukat: SEC’in Regülasyon Taslağı, Önemli Soruları Yanıtlamıyor BAE’den Arabistan İle Kripto Para Adımı Japonya’nın Devi Itochu Blockchain Sistemi Geliştirmeye Başladı Yeni AB yasası: Bankalar 2020’den itibaren Bitcoin tutup satabilecekler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır