Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Sektöründeki Hedge Fonlarına Hala Ciddi Yatırımlar Yapılıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Sektöründeki Hedge Fonlarına Hala Ciddi Yatırımlar Yapılıyor
Kripto Para Sektöründeki Hedge Fonlarına Hala Ciddi Yatırımlar YapılıyorKripto para piyasası, geçen yıla kıyasla çok ciddi ölçüde değer kaybetmiş durumda. Ancak bu düşüşün, kripto para sektöründeki hedge fonlarını pek etkilemediğini söyleyebiliriz. Çünkü bu hedge fonları, birbirinden farklı yatırımcılardan yüz milyonlarca dolar değerinde para toplamaya devam ediyorlar.

Kripto para şirketlerinden Digital Currency Group’un alt şirketi Grayscale Investments, bundan kısa bir süre önce yatırımcılardan 330 milyon dolar değerinde para toplamayı başardı.

Grayscale Investment’ın Genel Müdürü Michael Sonnenshein kripto para piyasasında yaşanan düşüşün, şirketin müşteri kitlesini pek büyük ölçüde etkilemediği söyledi. Kendisinin konu hakkındaki yorumları şöyleydi:

Bitcoin fiyatı yıl boyunca düşmeye devam etti ancak bu durum, müşterilerimizin daha fazla para yatırmasına mani olmuyor. Fiyatlardaki düşüşe rağmen piyasaya ciddi miktarda para girdiğini görüyoruz. Yatırımcılar, piyasadaki bu düşüşü fırsat belleyip para kazanmak istiyorlar. Piyasadaki düşüş, yapılan yatırımları azaltmadığı gibi ilişkilerimizi dahi güçlendirdi.”

Başka Örnekler 

Grayscale Investment’ın yanı sıra verilebilecek daha farklı örnekler de bulunuyor. Pantera Capital ve Ikigai Asset Management gibi şirketler geçtiğimiz aylarda 100 milyon dolardan fazla para toplamayı başardılar.

Kripto para piyasası geçtiğimiz son 11 ay içerisinde kayda değer bir düşüş yaşadı ancak yatırımcılar piyasaya giriş yapmaya devam ediyorlar.

Ikigai Asset Management’ın kurucusu olan Travis Kling, kripto para piyasasının geçmişte defalarca kez düşüş yaşadığını ve her seferinde kendini yeniden toplamayı başardığını söylüyor. Kling’e göre piyasada yaşanan düşüşler, yatırımcılar için yepyeni fırsatlar doğuruyor.

Kripto Para Sektöründeki Hedge Fonlarına Hala Ciddi Yatırımlar Yapılıyor isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Sektöründeki Hedge Fonlarına Hala Ciddi Yatırımlar Yapılıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tom Lee neden Bitcoin’in 40 bin doları göreceğini açıkladı Sular Durulmuyor: Coinbase’in Üst Düzey Yöneticisi, Firmadan Ayrıldı! Bitcoin (BTC) fiyatının 8.200 doların altına inmesine neden olabilecek 5 sebep Bitcoin Madenciliği Ne Kadar Kazandırır? Sirin Labs’ın Blockchain telefonu ilginç bir pazarlama tekniği ile sunuluyor Forbes: “Altcoin rallisi sona erdi, Bitcoin gösteriye devam edecek.”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır