Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasalarında Yükseliş Eğilimi Gözleniyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasalarında Yükseliş Eğilimi Gözleniyor
Kripto Para Piyasalarında Yükseliş Eğilimi Gözleniyor

© Reuters.  Kripto Para Piyasalarında Yükseliş Eğilimi Gözleniyor© Reuters. Kripto Para Piyasalarında Yükseliş Eğilimi Gözleniyor

Kripto piyasaları bir önceki haftanın ardından, bir saat içinde 13 milyar dolarlık bir artış gösterdi ve Coin360‘ın verilerine göre yükseliş devam ediyor.

Bitcoin (BTC) şu anda 6,749 dolar civarında işlem görüyor.

Ethereum (ETH), 24 saatlik bir süre zarfında yaklaşık %9 artarak yaklaşık 530 Dolar‘a yükseldi.

Coinmarketcap’taki ilk on kriptopara arasında olan TRON, 24 saatlik bir süre zarfında %16,5’ten fazla artırarak en büyük büyümeyi gösterdi. Şu sıralarda yaklaşık 0,05 Dolar fiyat ile işlem görüyor. Bu fiyat artışı, geçen hafta, TRON’un kurucusu Justin Sun’ın açıklanmayan bir miktar için BitTorrent yayın hizmetini satın aldığını belirtmesinin etkisi olarak görülüyor.

En büyük 50 Kripto para arasında 24 saatlik bir süre zarfında zararla kapatan sadece iki kripto para % 0.26 düşüşle Tether ve % 2’den biraz daha aşağıya inen Binance Coin oldu. Tether’in negatif büyümesi, geçtiğimiz yılki Bitcoin fiyat manipülasyonuyla bağlantısı hakkındaki yakın tarihli raporlardan kaynaklanıyor olabilir.

Kripto paraların toplam piyasa değeri, 13 Haziran’da bu ayın en düşük seviyesi olan 264 milyar dolar’dan, yaklaşık 288 milyar dolar’a ulaştı.

Kripto Para Piyasalarında Yükseliş Eğilimi Gözleniyor isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasalarında Yükseliş Eğilimi Gözleniyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tron ve BitTorrent fiyat analizi ve tahmini 4.6 milyon dolarlık yemeğe Litecoin’in kurucusu da gidiyor Bloomberg’den Bitcoin için “tehlikeli bölge” uyarısı Bitcoin ile 10 yılda 11 trilyon dolar taşındı Bloomberg’e konuşan analist: Bitcoin, sıradaki parabolik döngünün başında HTC’nin Blockchain Tabanlı Cep Telefonu Bu Ay Satışa Çıkacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır