Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasaları Düşüşle Kapandı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasaları Düşüşle Kapandı!
Kripto Para Piyasaları Düşüşle Kapandı!

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para piyasaları Türkiye saati ile saatler 23’ü gösterdiğinde düşüşle kapanmış oldu. Kripto para piyasalarında herhangi bir saat kavramı veya belirli bir zaman dilimi olmamasına rağmen günü 24 saatlik süresi Türkiye saati ile %7’lerden daha fazla kayıplar ile kapatan kripto paraların yatırımcılara sunmuş olduğu 500 dolarlık artış sonrasında sadece 24 saat içerisinde düşmesi piyasada beklentileri yıktı, geçti.

Bitcoin fiyatındaki düşüş oranının %7’yi aşması ve XRP’nin gün içerisinde %8’den daha büyük oranda gerilemesi ise fiyatların büyük oranda gerilemesine sebep oldu. Yatırımcılar ise düşüşlerden dolayı endişe ettiklerini yaptıkları satışlar ile belli ederken, fiyatlardaki gerilemenin sebebi olarak son dönemde popüler bir iddia olan ”kripto para borsaları” gösterildi.

Düşmeye devam edecek
Bitcoin fiyatı göründüğü kadarı ile uzunca bir süre düşmeye devam edecek gibi görünüyor. Henüz yeterli alım talebinin olmaması, satış taleplerinin ise en yüksek seviyelerde olmasından kaynaklı olarak piyasada satışların artması demek kayıpların artması demek olduğu için yatırımcıların kötü düşüşleri bir süre daha görmeye devam edecekleri çok açık.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasaları Düşüşle Kapandı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hackerlar 200.000 Dolarlık EOS Çaldı! Merkeziyetsiz Uygulamalar O Kadar Güvenli Değil Mi? Bitcoin 2016 Yarılanması Sonrası 10 Kat Arttı! 2020 Benzer Mi Olacak? ABD’nin Koyduğu Yüksek Gümrük Vergisi Çin’deki Madencilik Şirketlerini Etkileyebilir Bitcoin boğalarının geldiğini gösteren işaret: BTC kritik seviyeyi aşması gerekiyor. Çin Yeni Blockchain Sıralamasını Açıkladı: İşte Bitcoin, Ethereum, Ripple ve EOS’un Yeri Bitcoin 10 Bin Dolara Yükseldi: “Bitcoin Yok Edilemez!”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır