Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasaları Düşüşle Kapandı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasaları Düşüşle Kapandı!
Kripto Para Piyasaları Düşüşle Kapandı!

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para piyasaları Türkiye saati ile saatler 23’ü gösterdiğinde düşüşle kapanmış oldu. Kripto para piyasalarında herhangi bir saat kavramı veya belirli bir zaman dilimi olmamasına rağmen günü 24 saatlik süresi Türkiye saati ile %7’lerden daha fazla kayıplar ile kapatan kripto paraların yatırımcılara sunmuş olduğu 500 dolarlık artış sonrasında sadece 24 saat içerisinde düşmesi piyasada beklentileri yıktı, geçti.

Bitcoin fiyatındaki düşüş oranının %7’yi aşması ve XRP’nin gün içerisinde %8’den daha büyük oranda gerilemesi ise fiyatların büyük oranda gerilemesine sebep oldu. Yatırımcılar ise düşüşlerden dolayı endişe ettiklerini yaptıkları satışlar ile belli ederken, fiyatlardaki gerilemenin sebebi olarak son dönemde popüler bir iddia olan ”kripto para borsaları” gösterildi.

Düşmeye devam edecek
Bitcoin fiyatı göründüğü kadarı ile uzunca bir süre düşmeye devam edecek gibi görünüyor. Henüz yeterli alım talebinin olmaması, satış taleplerinin ise en yüksek seviyelerde olmasından kaynaklı olarak piyasada satışların artması demek kayıpların artması demek olduğu için yatırımcıların kötü düşüşleri bir süre daha görmeye devam edecekleri çok açık.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasaları Düşüşle Kapandı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Merkezsizleştirilmiş Servis BHEX’e Huobi ve OKCoin’den 15 Milyon Dolarlık Destek Düşüşten birkaç saat önce Bitcoin transferlerinde çarpıcı değişim Waves 2019’da gerçek anlamda Bitcoin’inden ayrışabilir mi? XRP’de Yine Hatrı Sayılır Bir Artış Yaşanıyor: Peki Sebep Ne? Binance Dex beklentileri kalmadı – BNB token için sırada ne var? Silbert: Bitcoin’in Bu Seferki Yükselişi 2017’dekinden Farklı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır