Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto para kara kışına özel: 2 HODL 1 FODL

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto para kara kışına özel: 2 HODL 1 FODL
Kripto para kara kışına özel: 2 HODL 1 FODL

2/2


2/2

Bu hafta kripto para piyasası 2 HODL ve 1 FODL fırsatı sunuyor. Kripto para kışına özel 3 kripto para hakkında okurlarımıza ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağız.

2 HODL ve 1 FODL2 HODL ve 1 FODL başlığında 3 kripto parayı ele alacağız. Bitcoin sadece geçen hafta %30 bir kayıp yaşadı ve arkasından altcoinleride sürükledi. Bununla birlikte BTC’den çok daha düşük değerdeki altcoinler için HODL ve FODL fırsatını sizlerle paylaşalım.

HODL edilecek kriptolar arasında DOCK ve VET özellikle vurgulanıyor. DOCK ve VET’in bu hafta önemli kazanımlar bırakabileceğini söyleyebiliriz. Bitcoin Gold ise FODL olarak gösteriliyor.

2018’in genel gidişatına bakarak umarız hangi paraların HODL, hangi kripto paraların FODL edilmesi gerektiği konusunda bir tecrübe edinmişsiniz.

Her iki kripto para da kendi kategorisinde niş ürün olarak görülüyor. DOCK Binance’de işlem gören en ucuz kripto paralardan biri ve önemli ortaklık açıklamalarından dolayı muhtemelen yükselecek. VET ise tedarik zinciri konusunda şu anda rakipsiz ve en iyi 20 para arasında yer alıyor.

Bu iki kripto paradan VET’in riski daha düşük olmakla birlikte DOCK’un riski biraz daha fazla. ”yüksek risk, yüksek kazan” esasını hatırlatmakta fayda var.

Bitcoin Gold ise FODL edilmesi gereken paralardan biri olarak görülüyor. BTG bildiğiniz gibi Bitcoin’in forudur. BTC’deki aşağı yönlü beklentiden en fazla etkilenecek kripto paralardan biri olması bekleniyor.

DOCK bir çok sebepten dolayı HODL radarımıza girdi. piyasa değeri 5.5 milyon dolar olan DOCK borsalarda işlem gören en ucuz ve potansiyeli yüksek kriptolardan. Binance’de işlem görüyor bu nedenle satın alma işlemi kolay, tıpki VET gibi.


DOCK NEDİR?

DOCK, Binance’ye eklendiğinde, 0.07 doları gördü. Şu anda ise %86’lık bir düzeltme ile 0.01 dolardan işlem görüyor. Grafikler DOCK’un bir koparma için hazır olduğunu gösteriyor.

DOCK’u bir çok kripto para arasında niş ürün yapan şey ise tabiki odaklandığı sektör. DOCK bireylerin verilerini güvenli bir bulut siteminde saklarken birden fazla sosyal medya hesabına aynı portaldan bağlanmanıza imkan veriyor. DOCK platformunu kullarak yaptığınız paylaşımlar bağlı olarak da DOCK tokeni ile ödüllendiriliyorsunuz. DOCK platformu sadece kullanıcılara fayda sağlamıyor , yani bütün sosyal medya hesabınızın tek bir platformda olması güzel tabi. Reklam verenler için ise reklamları ilgisiz demografik kitleden arındırıyor, hedef kitle reklam veren için daha net oluyor. Dolayısıyla bireyler lüzumsuz reklam bombardımanına maruz kalmadığı gibi, reklam veren de hedef kitleye daha az bir maliyet ile ulaşıyor.

DOCK daha önce paylaştığınız verilerden sizi ödüllendiren bir model geliştirdi, aynı zmanda ERC-20 tokenidir.

Bu haftaki düzeltmeden sonra DOCK mükemmel bir pozisyonda olduğunu söyleyebiliriz.

KISACA VECHAIN (VET) VeChain ( VET ), tedarik zincirinde IoT teknolojisini kullanan, aynı zamanda sahtecilik konusunda çözüm üreten Ripple ve Ethereumdan sonra en güçlü ortaklıklara imza atan bir projedir. VET tokeni 2018 düzeltmesinden önce milyar dolarlık piyasa hacmine sahipti. Ancak MainNet’ten sonra gerçekleştirdiği swap sonrasında ciddi değer kaybetti.


VeChain kurduğu ortaklıklar ile uzun vadeli bir yatırım olarak daima takibinizde olması gereken bir projedir. Ortakları arasında ,DNV (denetimlerde uzmanlaşan), Price Waterhouse Coopers (Dünyanın en büyük 4 Muhasebe Firmasından biri), National Research Consulting (Fortune 1000 Şirketi), Çin Hükümeti (Gui’an New Economic Area), Kıbrıs ve BMW gibi büyük anlaşmalara sahip

VeCahain, ülkelerin, büyük üreticilerin ve blockchain tedarik yöntemi teknolojisinden yararlanabileceği şekilde tasarlanmıştır. VET topluluğu bir çok kripto paranın sahip olmayı isteyeceği bir yatırımcı topluluğuna sahiptir. BTC fiyatı dengelendiğinde en iyi tepki verecek kripto paraların başında yer alıyor. Fortune 500 şirketlerinden oluşan bir ortaklık ve %70 den fazla değer kaybına uğrayan bir kripto o fiyatlarda çok fazla kalmaz. Altcoinlerde ne olur bilinmez ama VET tokeni daima ilk 20 içinde kalacaktır.

BITCOIN GOLD (BTG)

BTG şu an yükselsede bir ayı tuzağı olma ihtimali çok yüksek. Maalesef BTG, FODL pozisyonunda. BTC’nin salmasıyla birlikte değer kayıplarının fazla olması bekleniyor.

Sonuç olarak

DOCK potansiyeli itibariyle VET tokenlerinin hacmine erişme kapasitesine sahip . 5 milyon dolarlık piyasa hacmine sahip olan DOCK tokeneleri 50 X potansiyeline sahip. Bununla birlikte şu an 250 milyon dolar olan VET coinlerinin piyasa değeri piyasanın toparlanması ile çok iyi kazanç sunmakla birlikte DOCK tokenleri kadar riskli değildir. BTG’nin şu haliyle bir proje parası olmadığını biliyoruz. 2 HODL ve 1 FODL başlığı ile VET ve DOCK tokenleri tutulmalı, BTG ise elden çıkarılmalıdır.

KAYNAK

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto para kara kışına özel: 2 HODL 1 FODL - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yatırımcı: Bitcoin Bu 5 Sebep Yüzünden Düşüşe Geçti Ohio, Vergi İçin Bitcoin Kabul Edecek Olan İlk ABD Eyaleti Oldu! Bitcoin Dominasyonu 7 Ay Sonra İlk Kez Yüzde 50’nin Altına Düşebilir “Ethereum 18-24 ay içinde 1000 kat daha ölçeklenebilir olacak” Bitcoin ve Ethereum Düşüyor, XRP Yükselmeye Devam Ediyor BtcTurk CEO’su Güneri: Facebook’un kripto parası Bitcoin için avantaj

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır