Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Firması Hull City Futbol Kulübünü Satın Alabilir! 45 Milyon Pound Değerinde Teklif Hazırlığı Var

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Firması Hull City Futbol Kulübünü Satın Alabilir! 45 Milyon Pound Değerinde Teklif Hazırlığı Var
Kripto Para Firması Hull City Futbol Kulübünü Satın Alabilir! 45 Milyon Pound Değerinde Teklif Hazırlığı VarYorkshire merkezli İngiltere Championship liginde (Premier ligin bir alt seviyesi) mücadele eden Hull City ekibi, son günlerde uluslararası yatırımcıların ilgi merkezine yerleşti. İngiltere medyasında çıkan haberlere göre Hull City’nin el değiştirmesi an meselesi.

Geçtiğimiz hafta eski Hull City AFC başkanı Paul Duffen, Suudi Arabistanlı yatırımcıların da desteği ile takımı satın almak istediğine dair niyetini belli etti. Duffen başkan olduğu dönemde Hull City’i Premier lige kadar yükseltmiş ancak daha sonra finansal zorluklar yüzünden 2009 yılında istifasını vermişti.

Ancak bu sefer oyuna yeni oyuncular katıldı. Hull City Destekçileri Tröst Şirketi ve SportyCo, satın almanın arkasındaki önemli isimler olarak gösterilmekte. SportyCo blockchain teknolojisi üzerinden hizmet veren bir kripto para odaklı fon toplama platformu. Platformun temel çalışma prensibi yatırımcıların para toplayarak belirli sporculara yatırım yapmasını sağlama. Yapılan yatırımlar ile antrenman ve bakım gibi hizmetler karşılanıyor ve bunun karşılığında da sporcunun başarısına göre belirli bir pay alınıyor.

SportyCo ABD ve İngiltereli yatırımcılar konsorsiyumları tarafından destekleniyor ve şu sıralar kulübü satın almak adına 45 milyon Pound değerinde teklif hazırlığına girişti. Hull Daily Mail’in haberine göre, eğer SportyCo’nun teklifi kabul edilirse, kulübün belirli taraftar kitlesi de kulüp satın alımına dahil edilecek ve kulüp üzerinde hak sahibi olacak. Eğer satın alma işlemi gerçekleştirilirse, bu durum kripto para tabanlı bir platform kullanılarak satın alınan ilk futbol kulübü olarak tarihe geçecek.

Kripto Para Firması Hull City Futbol Kulübünü Satın Alabilir! 45 Milyon Pound Değerinde Teklif Hazırlığı Var isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Firması Hull City Futbol Kulübünü Satın Alabilir! 45 Milyon Pound Değerinde Teklif Hazırlığı Var - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İşte 2019’da Patlaması Beklenen 3 Altcoin Koin Bülteni Okuyucularına Özel, Yüzde 10 İndirimli Teknik Analiz Eğitimi, Sizleri Bekliyor! Elon Musk Bitcoin’i öven sözleriyle dikkatleri üzerine çekiyor Analistler Ripple’ın Ay’a çıkmaya hazır olduğuna inanıyor! Avrupa Merkez Bankası, Merkez Bankası Destekli Kripto Paraların Avantajlarını Araştırdı TÜBİTAK Yöneticisi: Kurum Olarak Blockchain Noktasında Hükümet ile Görüşüyoruz

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır