Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Huobi MENA ile AI Trader Ortaklığı: Yapay Zeka Tabanlı Kripto Para Ticaret Platformu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Huobi MENA ile AI Trader Ortaklığı: Yapay Zeka Tabanlı Kripto Para Ticaret Platformu
Huobi MENA ile AI Trader Ortaklığı: Yapay Zeka Tabanlı Kripto Para Ticaret Platformu

2/2


2/2


Huobi MENA, 1 Kasım’da yayınladığı duyuruyla birlikte AI Trader ile işbirliği yapmaya başladığını açıkladı.

Huobi MENA ile Yapay Zeka

Huobi’nin Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerini kapsamak için oluşturduğu Huobi MENA, Yapay Zeka teknolojisini kullanarak yeni bir kripto para alım-satım sistemi oluşturmayı başarmış AI Trader ile işbirliği yapmaya başladı.

Bundan bir süre önce paylaştığımız haberde Huobi’nin MENA bölgesi için planladığı bazı projelerden bahsettik. Huobi aradan geçen kısa süre içerisinde çeşitli adımlar atmaya başladı bile.


İlgili haber:
Huobi’den Orta Doğu Hamlesi!

Huobi MENA, AI Trader’ın kullandığı teknolojiden faydalanarak hibrit bir ticaret platformu kuracak. Yatırımcılar kendi Huobi hesaplarını ve API anahtarlarını kullanarak AI Trader aracılığıyla alım-satım yapabilecekler. Huobi MENA kullanıcıları, bu yeni hizmetten bir ay boyunca ücretsiz olarak faydalanabilecekler.

Huobi MENA’in kurucu ortaklarından olan Mohit Davar, konu hakkında şu açıklamayı yaptı:

“Huobi olarak Yapay Zeka teknolojisinin yalnızca geleceği değil günümüzü de temsil ettiğine inanıyoruz. Kullanıcılar, AI Trader ile kurduğumuz bu ortaklık sayesinde en güncel alım-satım araçlarını kullanabilecek ve çeşitli zahmetlerden kurtulacaklar.”

Kurulan bu ortaklık AI Trader için bir hayli faydalı olabilir. Bu ortaklık sayesinde Huobi MENA platformuna erişim kazanan AI Trader, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerindeki konumunu sağlamlaştırabilir. AI Trader Pazarlama Şefi Santosh Sarma, kurulan yeni ortaklık hakkında şu yorumu yapıyor:

“Huobi MENA bizim için en ideal borsa seçimi oldu. Huobi yalnızca ticaret hacmi bakımından en büyük ilk üç borsadan biri olmakla kalmıyor, aynı zamanda kullanıcılarına en güvenli projeleri sunuyor.”

Huobi MENA ile AI Trader Ortaklığı: Yapay Zeka Tabanlı Kripto Para Ticaret Platformu isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Huobi MENA ile AI Trader Ortaklığı: Yapay Zeka Tabanlı Kripto Para Ticaret Platformu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Son Dakika: Hindistan Bitcoin Yasağını Sonlandırdı! Ünlü Bitcoin boğasının son fiyat öngörüsü Bitcoin 4100 dolara yükselirken Altcoinlerde son durum ne? Bitfinex Borsası Bitcoin Kâr Payı Nedeniyle Arbitraj Fırsatı Veriyor Bitcoin tahminleri tutan ünlü uzmandan çarpıcı Ripple (XRP) açıklamaları Rakuten Japonya’da Lisans Aldı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır