Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto para falcısı John McAfee piyasa hakkında ilk defa doğru bir tespitte bulundu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto para falcısı John McAfee piyasa hakkında ilk defa doğru bir tespitte bulundu
Kripto para falcısı John McAfee piyasa hakkında ilk defa doğru bir tespitte bulundu

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para falcısı John McAfee bize göre ilk defa doğru tespitlerde bulunuyor. Kendini ifade ederken argo ve küfürlü konuşmasıylada tanınan McAfee yatırımcılarına argo ifadelerler kullanarak sakin olmaları çağrısında bulundu.

Kripto para falcısı John McAfee takipçilerine sakin olun uyarısı aptı

McAfee’nin argo kelimeler içeren cümlelerle paylaşmakta mahsur görmedi. Ancak son derece kısa ve net bir tavır takındığını söyleyebiliriz. Kripto piyasalarının tanınan siması, daha önce yaptırdığı pumplar ile tanınıyor. İşte McAfe’nin argo içeren uyarıları

Özetle; ”Ayı piyasasındayız, insanlar panik içinde ve ayılar piyasaya diş geçirdiler hemde hiç acımaları yok. 73 yaşındayım bir çok pazarada defalarca bulundum, bunu yaşadım Ayı pazarı kış gibidir, ardından görkemli bir bahar gelir (…) sakin ol

McAfee’ye göre düşüşe karışıklık ve tedbir alan kurumlara duyulan güvensizlik ve bunun getirdiği korkular neden oldu. Doğal olarak bu belirsizlik satış baskısını artırdı. John McAfee gerçek bir Bitcoin boğa görüntüsü verdi, koşullar göz önüne alındığında uyarıların yerinde olduğunu söylemek gerekiyor. Yani yiğidi döv ama hakkını ver durumu…. Yatırımcıları gerçekten kriptoya inanmıyorlarsa yatırım yapmama konusunda uyardı. Aslında bu trend değişimleri veya düzeltmeler, piyasaya oksijen taşıyan, yapıya sağlık ve istikrar taşıyan gelişmeler olarak okunmalıdır. Daima yükselen veya daima düşen bir piyasa düşünülemez.

Piyasa döngüleri normaldir. Kripto para umut veriyorKripto para falcısı John McAfee iyimser olduğunu ve nerdeyse bütün büyük pazar oyuncusunun kendisi ile aynı duyguları paylaştığını söyledi. Ayrıca Ayıların piyasada ebediyen kalmayacağını ve bir süre sonra etkilerinin ortadan kalkacağını hatırlattı.

Kripto para falcısı John McAfee fiyatlardaki düşüşe rağmen, kripto ve blockchain teknolojilerinin pazardaki hareket alanı sürekli geliştiğini söyledi. Ona göre kriptolar sadece benimsenme konusunda önemli bir aşamadan geçiyor. Bitcoin yıldırım ağı sürekli gelişiyor ve bunun etkileri önümüzdeki yıllarda olacak ve benimsenme hızı artacak.

Ripple belkide bu söylemi destekleyen en önemli örnek. xRapid’in piyasaya girmesiyle XRP’ye inanç güçlendi, sahip olma ateşini yükseltti denebilir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto para falcısı John McAfee piyasa hakkında ilk defa doğru bir tespitte bulundu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İrlanda 5 Milyon Avroluk FinTech ve Blockchain Araştırma ve Geliştirme Projesi Başlattı! Önde Gelen Siber Güvenlik Firması, Lider Kripto Para Borsalarının Güvenliğini Derecelendirdi Bitcoin’in Yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun Kimliği Bugün Açıklanacak mı? Libra Hükümetleri Korkuttu! Decred (DCR) Yarın Dünyanın En Büyük Bitcoin Borsasında Listeleniyor Bitcoin’de İşlem Ücretleri Azalırken, Visa ve Mastercard’a Yeni Bir Zam Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır