Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Eleştirileri ile Öne Çıkan Senatör, ABD Başkanlığına Aday Olabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Eleştirileri ile Öne Çıkan Senatör, ABD Başkanlığına Aday Olabilir
Kripto Para Eleştirileri ile Öne Çıkan Senatör, ABD Başkanlığına Aday OlabilirSenatör Elizabeth Warren, aslında hem geleneksel finans hem de kripto para sektörünün yakından tanıdığı bir isim. Wall Street Journal’ın aktardığı habere göre ise, Warren geçtiğimiz Pazartesi günü yaptığı duyuru ile ”explotaroy committee” başlatacağını ve bunu sonucunda başkanlığa aday olup olmayacağını açıklayacağını bildirdi.

Warren geçtiğimi tarihlerde ABD içerisindeki bir çok vatandaşın kripto para birimleri yüzünden zarar gördüğünü belirtmiş ve kripto para sektörü hakkındaki eleştirilerini tekrarlamıştı.  Ekim ayı içerisinde yapılan ABD Senatosu Bankacılık komitesine katılan Warren, Washington tarafından yapılan düzenlemelerin, belli başlı alanlarda ‘dengeli’ bir tavır sergilemesi gerektiğini ve bir çok bireysel yatırımcının ilk dijital para arzı (ICO) projeleri yüzünden dolandırıldığını ifade etti.

Dolayısıyla ICO projelerine karşı sert yaptırımlar uygulanması taraftarı olan Warren, ”kripto paraların verimli yanlarını geliştirirken, bir yandan da müşterileri korumak” eyleminin gerçekleştirilmesinin zorluğuna değindi.

Warren kendi internet sitesinden yayınladığı bir videoda, Wall Street karşıtı olacağını açıkça belirten ifadelere de yer verdi ve görünüşe göre başkanlık kampanyasının merkezinde Wall Street’e karşı bir hareket de yer alacak. Pazartesi günü yayınlanan videoda Warren konu hakkında şunları ifade etmekte:

”Amerika’nın orta sınıfı saldırı altında. Buraya nasıl vardık? Milyarderler ve büyük kurumlar pastadan daha fazla pay istediklerinin farkına vardılar ve onlara daha büyük bir dilim verecek politikacıları seçtiler.”

Görünüşe göre 2020 ABD başkanlık seçimi, şimdiden ortamın kızışmasına neden oluyor.

Kripto Para Eleştirileri ile Öne Çıkan Senatör, ABD Başkanlığına Aday Olabilir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Eleştirileri ile Öne Çıkan Senatör, ABD Başkanlığına Aday Olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

3 Aralık Bitcoin fiyat analizi: Bitcoin yeniden 4.000 dolar sınırında VeChain Otomobil Devi İle Ortaklık İmzaladı – Hedef Karbon Emisyon Dengesizliğini Azaltmak Ripple Kurucu Ortağı Chris Larsen: Küreselleşme ”Kötü Bir Şey Değil” Ripple (XRP) için sırada ne var? Analistler olası senaryoları açıklıyor Kripto Para Cüzdanı Abra’dan Yeni Adım: Avrupa Vatandaşları Doğrudan Para Aktarabilecek Fed Başkanı Konuştu Bitcoin Düştü!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır