Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Dostu Uygulama Square, Tek Tuşla Kredi Veriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Dostu Uygulama Square, Tek Tuşla Kredi Veriyor
Kripto Para Dostu Uygulama Square, Tek Tuşla Kredi VeriyorKripto para dostu bir ödeme şirketi olan ve sektörde faaliyet gösteren birçok yatırımcının ismini bildiği Square (NYSE:SQ) firması, işletmelere birkaç tıkta kredi vermenin önünü açacak bir sistemin üzerinde çalıştığını duyurdu.

Wall Street Journal’ın haberine göre, bir adet firma; Square üzerinden birkaç tıklama ile 150 bin dolar değerinde kredi satın aldı ve bu parayı da açacağı restoranda kullanmak için girişimlere başladı.

Krediyi alan isim olan Billy Joe Wilson, Square’in hizmetlerini kendi eski işletmeleri için de kullandığını ifade etti. Square’in, Wilson’ın kredi kartı dökümanlarını uzunca bir süredir takip ettiği ifade edilirken, kredi almaya uygun olan işletmecinin başvurusunun ardından çok kısa bir süre içinde parayı hesabına aldığını da duyurdu.

Son dönemde yakaladığı çıkış ile adından sıkça söz ettiren Square’in yakaladığı çıkışın altında yatan bir diğer önemli sebep de, hiç şüphe yok ki kripto paralar. Kripto para dostu açıklamaları ve uygulamaları ile dönem dönem manşetleri domine eden firma; gün geçtikçe daha da fazla büyümeye başladı.

Şimdilerde ise, yapay zekanın tespit ettiği kişilere, ilgilenebilecekleri Square ürünlerini sunmak isteyen firma yetkilileri, kredi konusunda da yaptığı hamle ile dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Birçok otorite, Square gibi yeni nesil fintech girişimlerinin, geleneksel ve dev bankalara kıyasla çok daha hızlı ve kullanışlı olduğunu ifade ederken; bu farkın giderek açılmasını da bekliyor.

Kripto Para Dostu Uygulama Square, Tek Tuşla Kredi Veriyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Dostu Uygulama Square, Tek Tuşla Kredi Veriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitwise araştırma sonuçları piyasa durgunluğunun nedenini ortaya koyuyor olabilir Bitcoin Fiyatında Yön 8.400 Dolar mı? Coinatmradar.com: Dünyada 75 Ülkede Bitcoin ATM’si Var! Kuzey Koreli Hackerlar Kripto Para Sektörüne En Çok Zarar Verenler Arasında! Bitcoin 4.750 Doların Üzerini Gördü! Mastercard’dan Kripto Para Hamlesi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır