Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Borsası Satın Alan Rakuten, NBA Yıldızı Stephen Curry İle Anlaştı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Borsası Satın Alan Rakuten, NBA Yıldızı Stephen Curry İle Anlaştı!
Kripto Para Borsası Satın Alan Rakuten, NBA Yıldızı Stephen Curry İle Anlaştı!Japon e-ticaret devi Rakuten, 2018 yılının Ağustos ayında, Japonya içerisindeki yerel bir kripto para borsasını alıp, kripto para borsasına ”sağlam” bir giriş yapma haberi ile kripto para dünyasında duyulmuştu.

Firma 31 Ağustos tarihinde yaptığı bir açıklamada, Everybody’s Bitcoin isimli bir Japon kripto para borsasının %100 oranında hisse transferi konusunda anlaşmaya vardıklarını duyurdu. Söz konusu satın alma işlemi 1 Ekim itibariyle yürürlüğe girmiş ve firmaya 265 milyon dolara patlamıştı. Firma yetkilileri o tarihlerde yaptıkları açıklamalarda, ”kripto para menşeli ödemelerin e-ticaretteki, çevrimdışı perakende sektöründeki ve P2P ödemelerindeki rolünün gelecekte daha da büyüyeceğine” inandıklarını dile getirmiş ve ”bir kripto para birimi borsa fonksiyonuna sahip olmaları” gerektiğini vurgulamışlardı.

Firma, söz konusu anlaşmadan sonra bu sefer de NBA yıldızı Stephen Curry ile marka elçiliği konusunda yaptığı anlaşma ile gündeme oturdu. Rakuten, Curry ile birlikte ABD içerisindeki markalaşma ve reklam çalışmalarını hızlandırmayı amaçlıyor.

Ortaklık hakkında açıklamalarda bulunan Rakuten’in kurucusu ve CEO’su Mickey Mikitani, şunları ifade etti:

”Rakuten bünyesindeki küresel ekip, günümüzde NBA’in en büyük oyuncularından birisi olan Stephen Curry ile ortaklık başlatmaktan dolayı oldukça mutlu. Curry ve Rakuten arasındaki bu ortaklık, ortak değerlere ve tecrübelere dayanıyor.”

”Çıtayı çok daha yükseklere taşımaya devam edeceğiz çünkü biz, toplumu güçlendirmeye ve geleceğe inanıyoruz.”

Yapılan açıklamaya göre Rakuten ortaklık ücretlerinin yanı sıra Curry’nin önümüzdeki tarihlerde yapılacak olan basketbol kampı Underrated Tour isimli programın da sponsoru olacak.

Kripto Para Borsası Satın Alan Rakuten, NBA Yıldızı Stephen Curry İle Anlaştı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Borsası Satın Alan Rakuten, NBA Yıldızı Stephen Curry İle Anlaştı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Cebelitarık Hükümet Yetkilisi: Blockchain ve Kripto Paralara Ciddi İlgi Duyuyoruz Yatırım Yönetimi Şirketi CEO’su: 2019 Boğa Döngüsünde Bitcoin Fiyatı 30.000 Dolara Yükselecek Ünlü Yatırımcı Spencer Bogart Konuştu: Bitcoin’de Dibe Çok Yakınız Ünlü Analist Krüger, Bitcoin’e İlişkin Konuştu Bitcoin madenciliği için en ucuz 5 ülke Huobi’nin Madencilik Firması, Üçüncü Çeyrekte Yüzde 287 Büyüdü!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır