Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Borsası Coinbase, Hizmet Vereceği Altı Yeni Ülkeyi Duyurdu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Borsası Coinbase, Hizmet Vereceği Altı Yeni Ülkeyi Duyurdu!
Kripto Para Borsası Coinbase, Hizmet Vereceği Altı Yeni Ülkeyi Duyurdu!

2/2


2/2


Kullanıcı sayısı bakımından dünyanın hala en büyük kripto para borsası olan Coinbase, özellikle 2018 yılının üçüncü çeyreğinden beri üst üste yeni duyurular yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kendi kripto para borsasına eklemek için 31 adet kripto para birimini araştırdığını belirten Coinbase, haber sonrası önce 4, sonra yine 4 tane daha token’i ekleyerek bir çok eleştiriye neden olmuştu.

Kripto para topluluğu kullanıcıları söz konusu mesele yüzünden Coinbase’i iki şekilde eleştirmekte ve bunlardan birisi, bir zamanlar kripto para sektörünün her konuda lider borsasının, şu sıralar önüne gelen ‘shitcoin’ olarak tanımlanan kripto para birimlerini eklemesi şeklinde öne çıkıyor. Diğeri ise çoğunlukla XRP topluluğundan geliyor ve topluluk üyeleri Coinbase’in hala neden XRP’yi listelemediğinden dem vuruyor.

Coinbase’in yaptığı yeni duyurunun altında da, bu tarz eleştirileri görmek mümkün. Kripto para borsası dün yaptığı duyuruda Andora, Cebelitarık, Guernsey, İzlanda, Man Adası ve Litvanya’ya hizmet vermeye başlayacağını duyurdu.

Coinbase bunun yanı sıra geçtiğimiz günlerde yaptığı başka bir duyuruda, kullanıcılara öğrenirken kripto para birimi kazandıracak yeni Coinbase Earn programını tanıtmıştı.


İlgili haber:
Coinbase Borsası, Kripto Paralar Hakkında Bilgi Edinenleri ‘Ödüllendirmeyi’ Planlıyor

Kripto Para Borsası Coinbase, Hizmet Vereceği Altı Yeni Ülkeyi Duyurdu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Borsası Coinbase, Hizmet Vereceği Altı Yeni Ülkeyi Duyurdu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Rusya’daki Fikri Mülkiyet Mahkemesi Blockchain Teknolojisini Kullanıyor 1 Milyon Dolarlık BTC ile Fidyesi Ödenen Amerikalı İş Adamı Halen Kayıp Ünlü Analist Brian Kelly’e Göre, Bitcoin ve Alt Koinlerden Umudu Kesmemek İçin 4 Neden Bu Yıl ‘Treni’ Kaçırmış Olanların Alabileceği Üç Alt Koin! NEO Çifte Harcama Tehlikesine Karşı Yeni Çözüm Üretti! Ethereum Bir Ayda Yüzde 80 Artış Yaşayıp Nasıl XRP’yi Geçti?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır