Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Borsası Bitstamp Bu Platformu Entegre Ederek Piyasayı Gözleyecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Borsası Bitstamp Bu Platformu Entegre Ederek Piyasayı Gözleyecek
Kripto Para Borsası Bitstamp Bu Platformu Entegre Ederek Piyasayı GözleyecekAvrupa merkezli kripto para borsalarından Bitstamp, müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için platformuna yeni bir özellik getiriyor.

Bitstamp’ten Yeni Entegrasyon

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Avrupa merkezli Bitstamp, borsanın yasal uyumluluk düzeyini arttırabilmek ve müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için yeni bir platform entegrasyonu gerçekleştiriyor.

Bitstamp, yukarıda belirtilen amaçları doğrultusunda İngiltere merkezli Irisium Ltd. ile işbirliği yapmaya başladı. Bitstamp, Irisium’un platformundan faydalanarak piyasanın düzenli takibini yapacak. Şirket, bu yeni platformdan faydalanarak piyasadaki likiditeyi arttırmayı planlıyor.

2011 yılında kurulan Bitstamp an itibariyle Avrupa’nın en büyük, dünyanın ise sayılı kripto para borsalarından biri durumunda. Bitstamp müşterilerine Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple (XRP), Litecoin gibi kripto paraların alım-satımını yapma imkanı tanıyor. Borsanın kullanıcıları platform üzerinde ABD Doları ve euro gibi para birimlerini kullanabiliyorlar.

Bitstamp bundan oldukça kısa bir süre önce Belçika merkezli yatırım firmalarından NXMH tarafından satın alındı. Bitstamp artık hem yatırım bankalarından Barclays’in hem de dev medya ajanslarından olan NXC Corp.’un alt şirketi NXMH tarafından işletilecek.

Bitstamp bundan birkaç ay önce Gemini, Bittrex ve bitFlyer gibi borsalarla bir araya gelip öz düzenleme (self-regulatory) esaslı yeni bir örgüt kurdu. Dijital Emtia Birliği Araştırma Grubu adıyla kurulan bu örgütün amacı, kripto para piyasasının yasal boyutundan endişe duyan kurumsal yatırımcılara danışmanlık yapmak ve bilgi aktarmak.

Kripto Para Borsası Bitstamp Bu Platformu Entegre Ederek Piyasayı Gözleyecek isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Borsası Bitstamp Bu Platformu Entegre Ederek Piyasayı Gözleyecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’nin Blockchain ve Kripto Para Öncüleri 24 Ocak’ta Boğaziçi Üniversitesi’nde Buluşuyor Ünlü Araştırmacı: Bitcoin Muhtemeşem Değil, Ancak E Mail de İlk Çıktığında Eksiklere Sahipti Antonopoulos: Quadriga CX Olayı, Borsaların Güvenilmez Olduğunun Kanıtı IMF: 15 Merkez Bankası ‘Dijital Varlıkları’ Araştırıyor Stellar Top 10 İçindeki Yerini, Yüzde 8 Üzerinde Büyüme İle İyice Sabitledi BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, Bitcoin’de yatırım stratejisini paylaştı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır