Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase Yetkilileri Kripto Para Sektörünün Potansiyeline İnanıyorlar

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase Yetkilileri Kripto Para Sektörünün Potansiyeline İnanıyorlar
Coinbase Yetkilileri Kripto Para Sektörünün Potansiyeline İnanıyorlarCoinbase‘in yönetim kurulunda yer alan Fred Wilson ve Chris Dixon yakın zamanda bir röportaj vererek kripto para sektörü hakkında açıklamalarda bulundular. Coinbase’in yetkili isimleri olan wilson ve Dixon, kripto para sektörünün yanı sıra genel fintech sektörü hakkında da konuştular.

Fred Wilson yazılım sektöründe yer alan kişilerin startuplara büyük kolaylıklar sağladıklarını, ayrıca bu kişilerin birçok startupa ‘özgürlük’ kazandırdıklarını belirtti. Wilson’a göre günümüzde bir ICO oluşturmak için güçlü bir yazılım ekibine sahip olmak gerekiyor çünkü ICO sürecini başarılı bir şekilde tamamlamak bir hayli karmaşık olabiliyor.

Özellikle teknoloji alanına yoğunlaşan Wilson ve Dixon, insanların yazılımsal açıdan gayet iyi olan ürünleri dahi kolaylıkla değersizleştirebildiklerini, bu konuda yazılım sektöründeki kişilere biraz haksızlık edildiğini düşünüyorlar.

Wilson ve Dixon ayrıca kripto para sektörünün aslında ana akım teknoloji sektörüne epey benzediğini, iki sektörde de şirketlerin düşüncelerinin aslında ürünün görünümü doğrultusunda değiştiğini belirttiler. Coinbase’in yetkili isimlerine göre bu durum şirket içerisindeki yetkililer arasında çeşitli anlaşmazlıklara yol açabiliyor. Wilson ve Dixon’a göre eğer Bitcoin 2005 yılında ortaya çıkmış olsaydı Bitcoin’in kodu ile aplikasyonları arasında çok daha sıkı bir ilişki olurdu.

Anlık Bitcoin fiyatını Aralık ayındakiyle kıyaslayan pek çok kişi fiyatın ciddi oranda ‘düştüğünü’ söylüyor. Wilson ve Dixon’a göre Bitcoin fiyatının seneler öncekine kıyasla çok daha yüksek olduğunu unutmamak gerek. Wilson, kripto para sektörünün geleceğinin hala parlak olduğuna inanıyor:

“Kripto para sektörünün şu an itibariyle çok fazla potansiyeli var ama biz henüz iPhone’da olduğu gibi bir sıçrama anı yakalayamadık. O anı yakalamak için sabırsızlanıyorum.”

Coinbase Yetkilileri Kripto Para Sektörünün Potansiyeline İnanıyorlar isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase Yetkilileri Kripto Para Sektörünün Potansiyeline İnanıyorlar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

En iyi Bitcoin borsaları yeniden belirlendi: Listede 2 Türk borsası Winklevoss İkizlerinin Borsası Gemini, Mobil Uygulamasını Piyasaya Sürdü Charlie Lee: Ben Sattım Diye LTC Almamak Çok Yanlış Citibank Kendi Dijital Parasını Geliştirmekten Vazgeçti Algorand Token Satışından 60 Milyon Dolar Elde Etti! New York’tan Bittrex Kripto Para Borsasına Onay Çıkmadı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır