Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Borsalarından Kraken Özel Müşterilere Hisse Satacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Borsalarından Kraken Özel Müşterilere Hisse Satacak
Kripto Para Borsalarından Kraken Özel Müşterilere Hisse SatacakABD‘deki kripto para borsalarından Kraken, yalnızca üst seviye yatırımcıların katılabileceği yeni bir hisse satışı düzenlemeyi planlıyor.

Yakın zamanda Bitcoin Cash ağında gerçekleşen fork sonrası attığı adımlar nedeniyle mahkemelik olan Kraken’ın hisselerinin değeri 4 milyar doları buluyor.

Finance Magnates tarafından yapılan habere göre Kraken’ın yöneticileri, şirket hisselerinin bir kısmını satışa çıkarıyorlar. Şirket bu hisseleri yalnızca üst seviye yatırımcılara satmak istiyor ve bu yüzden minimum yatırım miktarını 100 bin dolarda tutuyor.

Cointelegraph tarafından yapılan habere göre Kraken, müşterilerinden bazılarına bu konuyla ilgili bir e-posta gönderdi. Söz konusu e-postadan bir kesit şu şekilde:

“İşlem sürücü üçüncü bir parti tarafından yönetilecek ve bu parti yatırımcıların kimliğini kontrol edecek, işlem evraklarını ve yatırım sürecini ayarlayacak.”

Kraken’dan hisse almak isteyen müşteriler bu isteklerini en geç 16 Aralık’a kadar belli etmek zorundalar. Şirketten hisse satın almak istediğini belirten müşteriler daha sonra bir denetimden geçecekler. Kraken yukarıda da belirttiğimiz üzere yalnızca belli başlı kişilere hisse satacak ve bu kişileri kapsamlı bir şekilde değerlendirecek.

Yine ABD merkezli kripto para borsalarından olan Coinbase geçtiğimiz aylarda bir IPO yapmayacağını açık bir şekilde belirtti. Coinbase günümüzde 8 milyar dolar gibi bir değere sahip.

ABD’deki düzenleyiciler ülkedeki kripto para borsalarının belli başlı yasalara uyum göstermelerini istiyorlar. Kraken da düzenleyicilerin taleplerine uymak için çeşitli adımlar atıyor. Atılan bu adımlar Kraken’ı daha “kurumsal” hale getirecek mi göreceğiz.

Kripto Para Borsalarından Kraken Özel Müşterilere Hisse Satacak isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Borsalarından Kraken Özel Müşterilere Hisse Satacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yenilenebilir Enerjiyle Bitcoin Madencilik Maliyetlerini %75 Düşürdü Suudi Arabistan’daki Bu Üniversite Blockchain Lab’i Oluşturuyor Bitcoin Destekçisi Trace Mayer, Bitcoin’in Yıl Sonuna Kadar Görebileceği En Yüksek Fiyatı Açıkladı Bakkt’tan Heyecanlandıran Açıklama 22 Şubat Bitcoin fiyat analizi: BTC dar alanda yönünü arıyor Binance Launchpad’den Bir Yeni Proje Daha: Matic Token Satışı Yapılacak, Satış Modeli Güncellendi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır