Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Borsaları Mevcut Yaptırımlara Rağmen Rusya’ya Açılmaya Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Borsaları Mevcut Yaptırımlara Rağmen Rusya’ya Açılmaya Devam Ediyor
Kripto Para Borsaları Mevcut Yaptırımlara Rağmen Rusya’ya Açılmaya Devam EdiyorHükümetler veya regülatörler tarafından uygulanan yaptırımlar, çoğu zaman çoğu sektör ve firma için ciddi bir caydırıcı olarak öne çıksa da, kripto para borsaları şu an için bu konuda istisna olarak gözükmekte. Rusya içerisinde artan kripto para borsası sayısına bakıldığında, ABD yetkililerinin yaşatabileceği zorluklara rağmen sektörün bu konuda pek endişeli olmadığını anlamak oldukça kolay.

Major Platforms Increase Presence in the Russian World
Kırım topraklarının ilhak edilmesinden ve Rusya’nın askeri gücünü arttırmasından beri, dünya sahnesindeki gerilim daha da arttı ve ülke özellikle batı tehlikesi ile karşı karşıya kaldı. Rus ekonomisini bir çok alandan vuran yaptırımlar, kripto para sektörü için pek etkili olmadı. Yakın zamanda yayınlanan bir araştırmaya göre, ülkede kripto para borsalarına ve kripto para birimlerine olan ilgi, geçen yıla kıyasla büyük oranda sabit kalmayı başardı ve bu da yaptırımların sektörü pek etkilemediğini gözler önüne serdi.

Piyasa hacmine ve ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, İran ve Beyaz Rusya gibi bir çok diğer ülke vatandaşlarına platforma erişimi kapatsa da, Rusya için böyle bir durum söz konusu değil. Bunun yanı sıra Çinli kripto para şirketi Rusya için özel bir temsilci olan Gleb Kostarev’i bile işe alıp, Rusya içerisinde büyümeyi planladığını kanıtladı.

Kostarev, geçtiğimiz tarihlerde Forklog kaynağına aktardığı bilgilerde, Rusya Federasyonu’nun Binance kripto para borsası için en büyük ve en önemli piyasaların başında geldiğini de aktardı. Rusya, teknolojik olarak bilginin üst seviyede olduğu bir ülke olmasıyla da, kripto para teknolojisi konusunda dünyada önemli bir yere sahip.

Kripto Para Borsaları Mevcut Yaptırımlara Rağmen Rusya’ya Açılmaya Devam Ediyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Borsaları Mevcut Yaptırımlara Rağmen Rusya’ya Açılmaya Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Delphi Digital’e Göre FED Politikaları Bitcoin’i Arttıracak Ethereum’un sert çatalı için tarih netleşti Suudi Arabistan kripto parasının çıkış tarihi belli oldu Analistlere Göre Bitcoin’in Yönü Nereye Olacak? ABD’li Kripto Para Kullanıcısına 2 Yıl Hapis Cezası Ripple Kurucu Ortağı: XRP Dünyanın Likidite Problemini Çözecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır