Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Borsaları, Mevcut Piyasa Şartlarına Rağmen Milyarlarca Dolar Kazanıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Borsaları, Mevcut Piyasa Şartlarına Rağmen Milyarlarca Dolar Kazanıyor!
Kripto Para Borsaları, Mevcut Piyasa Şartlarına Rağmen Milyarlarca Dolar Kazanıyor!Küresel piyasada en büyük itibari para – kripto para borsalarından birisi olan Coinbase, 2018 yılının sonuna kadar 1.3 milyar dolar gibi etkileyici bir kazanç açıklayacak gibi gözüküyor.

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance ise, geçtiğimiz Ocak ayında 200 milyon dolarlık kar elde ederek Almanya’nın en büyük finansal kurumu Deutsche Bank‘ın mali tablosuna oldukça yaklaşmıştı.

Güney Kore içerisindeki en büyük kripto para borsalarından olan Bithumb ve Upbit ise, 2018 yılının başlarında sadece işlemlerden ve komisyon ücretlerinden aylık 100 milyon dolar kazanıyor şeklinde haberlere konu oldu.

Geçtiğimiz Ocak ayında Yoojjin Yatırım araştırmacısı Jung Yoon-ho, yerel haber kaynaklarına verdiği açıklamada, platformda yer alan 2.5 milyar dolarlık kullanıcı fonlarının aktif olarak işlem gördüğünü hesaba kattığımızda, ortalama işlem ücretinin de %1 olduğu göz önüne alınırsa, Bithumb’ın geçtiğimiz yıl günlük kar olarak 2.5 milyon dolar kazanmış olabileceğini ifade etmişti.

Piyasa 2018 yılından beri çok sert bir ayı dönemi geçiriyor olsa da, yeni ülkelerde açılan ofisler ve yeni girişimlerden hatta hayır işi fonlarından da anlaşılacağı üzre, kripto para borsalarının kazancı ayı piyasasından veya başka olaylardan pek etkilenmişe benzemiyor.

Bloomberg‘in geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir haberde de Coinbase’in yıllık gelirinin 1.3 milyar dolar olacağı açıklanmıştı. Kripto para borsalarının daha fazla büyümesi kripto para sektörü için iyi bir olay olsa da, bir çok kripto para topluluğu üyesi elde edilen gelirin sektörün geliştirilmesi için de kullanılmasını talep etmekte.

Kripto Para Borsaları, Mevcut Piyasa Şartlarına Rağmen Milyarlarca Dolar Kazanıyor! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Borsaları, Mevcut Piyasa Şartlarına Rağmen Milyarlarca Dolar Kazanıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SEC Bitcoin ETF’si için onay verecek mi? Ünlü avukat Jake Chervinsky açıklıyor Craig Wright: Gizlilik Odaklı Kripto Paraları Bitirmenin Formülü Bende EOS 23% oranında düştü Rusya’daki Bireysel Yatırımcıların Kaldıraçlı İşlem Yapması Yasaklanabilir Beklenenen Gizlilik Odaklı Kripto Para Birimi Grin, Piyasaya Sunuldu 2019’da Bitcoin’in yükselmesinin 5 sebebi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır