Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Dünyasının Beklediği Bakkt’ın CEO’su Konuştu: Hedefimiz Likidite ve Güvenilirlik

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Dünyasının Beklediği Bakkt’ın CEO’su Konuştu: Hedefimiz Likidite ve Güvenilirlik
Kripto Dünyasının Beklediği Bakkt’ın CEO’su Konuştu: Hedefimiz Likidite ve GüvenilirlikDünyanın en büyük çok büyük menkul kıymet borsalarından Olan NYSE‘nin çatı şirketi Intercontinental Exchange tarafından piyasaya sürülecek olan Bakkt, yeni bir açıklama ile kripto dünyasına geri döndü. Bakkt CEO’su Kelly Loeffler, kurumlara ilk adım olarak kripto para birimleri için hazırlanmış bir alt yapı ile hizmet edeceklerini söyledi.

Loeffer, ICE’nin Bakkt projesini duyurmasından beri, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin piyasasında bulunan kusurları fark ettiklerini ifade etti. CEO’ya göre, piyasalar fiyat oluşturma konusunda pek güven vermiyor. Loeffler Bakkt’ın tam olarak bunu çözmek için, bu temel üzerine kurulduğunu ifade etti.

Kelly daha sonra Bakkt’ın müşterileri, hisse sahipleri ve aynı zamanda düzenlenmiş kurumlar için eşsiz gereklilikleri yerine getirme konusunda çalışacağını vurguladı.

”Bizim hedefimiz dijital varlıkları daha likit, daha güvenilir ve erişilebilir yapıp, takip edilecek anlamlı bir yeniliğe olanak sağlamak.”

Kelly bunun yanı sıra aynı hedefe ulaşmaya çalışan diğer kurumlara nispeten Bakkt’ın neden farklı olduğunu da açıkladı. CEO’ya göre bunun üç temel sebebi var: mevcut alt yapıda yeni ürünler, yeni güvenlik standartları ve piyasalara ve bilgiye yeni erişim.

CEO yeni ürünler konusunda mevcut teknoloji üzerine yeni bir ‘ürün’ piyasaya süreceklerini açıkladı. CEO daha sonra şirketin ”yaygın varlık sınıfları ve dijital varlıklar” arasındaki boşluğu doldurmak için ”(yasal) çerçevelere) ihtiyaç duyduğunu da vurguladı.

Kelly bunu başarabilmek için Bakkt’ın zaman içinde kendini çoktan kanıtlamış ve düzenlenen vadeli işlem sözleşmeleri piyasasını kullanacağını açıkladı.

Kripto Dünyasının Beklediği Bakkt’ın CEO’su Konuştu: Hedefimiz Likidite ve Güvenilirlik isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Dünyasının Beklediği Bakkt’ın CEO’su Konuştu: Hedefimiz Likidite ve Güvenilirlik - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Gürcistan Yüzde 15 İle Kripto Para Madenciliğinde 2. Sırada Kripto Para Şirketlerinden Galaxy Digital Bu Yıl 136 Milyon Dolar Zararda Vinny Lingham’ın Bitcoin Yorumu 20.000 Doları Görecek, Sonra 100 Dolara Mı Düşecek..? Ethereum fiyatı manipüle mi ediliyor? Yaşanan Rallinin En Büyük Kazananları Arasında Litecoin Yer Alıyor Ripple (XRP) Yeni Bir Death Cross’a Mı Yaklaşıyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır