Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Derecelendirme Devinden 2019 Fiyat Tahmini: Bitcoin, Ripple, Stellar, Bitcoin Cash ve Daha Fazlası

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Derecelendirme Devinden 2019 Fiyat Tahmini: Bitcoin, Ripple, Stellar, Bitcoin Cash ve Daha Fazlası
Kripto Derecelendirme Devinden 2019 Fiyat Tahmini: Bitcoin, Ripple, Stellar, Bitcoin Cash ve Daha Fazlası

3/3


2/3

Kripto para birimi sektörü bir vahşi iki yıl yaşadı. 2017 yılında, endüstri Bitcoin’in 20 bin dolar pazarına inanılmaz derecede yakınlaştığını gördü ve altcoin piyasasında aynı ada gelişmeyi başardı. Bununla birlikte, bir sonraki yıl çeşitli dijital varlıkları en yüksek değerinin neredeyse bir kısmını zorlamaya sürükleyen bir roller coaster’dı. Şimdi ise ünlü kripto derecelendirme şirketi Weiss Cryptocurrency Ratings’in 2019’da gerçekleşmek üzere olacağına inandığı boğa yönlü tahminleri var.

Weiss Cryptocurrency Ratings’ten 2019 Fiyat Tahmini: Bitcoin ve altcoinler
Weiss Cryptocurrency Ratings, kripto para birimi endüstrisindeki fiyatla ilgili ciddi problemleri fark etse de bu süre zarfında teknolojide “büyük ilerleme” gördü. Genel olarak, Weiss Rating’in halka bildirdiği yedi farklı kripto para tahmini var. Bu tahminleri tek tek inceleyelim:


“Bitcoin giderek daha değerli bir mağaza olarak kullanılacak.”
Bitcoin araştırmacılar tarafından iki taraf arasında değer alışverişinde bulunmanın basit ve etkili bir yolu olarak görülüyor. Dahası, kripto para alanında hiçbir rekabete sahip olmayan Bitcoin, yerini “gerçek bir dijital altın olarak” oldukça güvence altına aldı.

“Bitcoin’in fiyatı tekrar yükselecek ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru ilerleyecek.”
Analistler Bitcoin fiyatının tekrar ne kadar yükseleceğini söylememelerine rağmen, lider kripto paraya olan inançlarını sürekli yeniliyor ve 2017’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinin ötesine çıkacağını düşünüyorlar. Tarihsel verilere bakıldığında, düşüş akışlarının ardından Bitcoin öncelikle toparlandı ve daha iyi fiyatlara gitti.

“Seçilmiş altcoinler göreceli belirsizlikten önceki tüm zamanların en yüksek değerlerinin 20 katına kadar yükselecek.”
Bitcoin ile yapılan sürüşün yanı sıra, birden fazla altcoinin endüstride kullanımının artırması bekleniyor. Uzmanlara göre, bu endüstrinin 2017’de göreceği düzeyde olmayacak olsa da “üstün teknolojiye” sahip olanların büyük olasılıkla bir boğa koşusuna yol açacak şekilde faydaları olacak.


“Seçilmiş bir kripto para grubu, yeni bir internet türü oluşturmak için yarışacak.”
Ekip tarafından toplanan bilgilere dayanarak, EOS, Cardano ve Holochain gibi projeler, internetin kripto paralar lehine ilerlemesine yardımcı olabilir. Maalesef, aynı analistler “Sonunda kripto paraların başarısız olacağına” inanıyor.

“Başka bir seçilmiş kripto para birimi grubu bankacılık dünyasını bozacak.”
Ripple (XRP) ve Stellar Lumens (XLM), geleneksel bankacılık dünyasının çalışma şeklini değiştirme yolunda ilerliyor. Bitcoin en güvenli seçenek olarak kalsa da Weiss Cryptocurrency Ratings’in raporları Ripple’ın XRP’sinin dünyanın 1 numaralı kripto para birimi olabileceğini gösteriyor.

“Bitcoin forkları olan kripto para birimleri kaybolacak.”
Her ne kadar Weiss Ratings, 2019’un neyin getireceği konusunda çok olumlu tahminlerde bulunsa da bu madde potansiyel olarak tek olumsuz nokta gibi görünüyor. İşe yaramaz olduklarına inanılan Bitcoin forklarını desteklemiyorlar. Weiss Ratings’in ekibi konuya yönelik şunları söylüyor:

Pek çok kripto para birimi, masaya neredeyse hiç yeni bir şey getirememeleri nedeniyle ortadan kalkacak. Piyasa değeri ile ilk 10 arasında bile olan Bitcoin Cash, Bitcoin SV ve Litecoin de dahil olmak üzere bu tanıma uyuyor. Onlar için yenilikçi bir kullanım durumu yok. Zamanla kaybolmaları muhtemel.


“Yeni kripto paralar ilk 10’a roket hızıyla çıkacak.”
Weiss Cryptocurrency Ratings, Holochain, Hedera Hashgraph ve diğerleri gibi yeni oyunculardaki ilerlemelerin fazlaca popülerlik kazanacağına ve bunları piyasa değeri ile ilk 10’a çıkaracağına inanıyor. Weiss Ratings’in ekibi konuya yönelik şunları söylüyor:

Bunlar internetin yeni güven katmanı haline gelebilecek Blockchain olmayan dağıtık defter projeleri. Bu nedenle söz konusu tokenler, diğer Blockchain rakiplerinden daha hızlı bir şekilde değer kazanabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Kripto Derecelendirme Devinden 2019 Fiyat Tahmini: Bitcoin, Ripple, Stellar, Bitcoin Cash ve Daha Fazlası appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Derecelendirme Devinden 2019 Fiyat Tahmini: Bitcoin, Ripple, Stellar, Bitcoin Cash ve Daha Fazlası - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hindistan’ın En Büyük Finansal Kurumları, Blockchain’i Araştırıyor Önde Gelen Türk Kripto Borsasından Holochain Hamlesi CFTC Başkanı’ndan Ethereum Müjdesi Müşteriler Artık TrueUSD Rezervlerini Kendi Başlarına Denetleyebilecekler Ünlü Türk uzman: “Mevduat Bitcoin ve kripto para borsalarına gidiyor.” Kriptografi Startup Firması StarkWare, 30 Milyon Dolarlık Fon Topladı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır