Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Korkutan İddia: Stabil Koin PAX Ekibi Tarafından, Ethereum Kullanıcısının Fonları Donduruldu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Korkutan İddia: Stabil Koin PAX Ekibi Tarafından, Ethereum Kullanıcısının Fonları Donduruldu!
Korkutan İddia: Stabil Koin PAX Ekibi Tarafından, Ethereum Kullanıcısının Fonları Donduruldu!

2/2


2/2


Kripto para piyasası değer açısından kötü bir 2018 yılı geçiriyor olsa da, söz konusu süreç, alt yapı ve yenilikler konusunda kesinlikle önemli gelişmelere sahne oldu.

2018 yılının başlarında Tether, stabil koin piyasasının lideri olarak tartışmasız bir yere sahipken, 2018 yılının ikinci yarısından sonra Tether’in tahtı sallandı ve bir çok eleştiri sonucu yeni stabil koinler ortaya çıktı ki bu da 2018 yılında yaşanan gelişmelerden sadece bir tanesi. Geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkan ve ”tamamıyla regüle edilen” stabil koin PAX, daha önce de sistemsel bir şüphe ile gündeme gelmişti ancak bu seferki iddia biraz daha tehlikeli.


İlgili haber:
Paxos Standard Ekibinden Endişe Verici ”İçsel Kontrol” İddialarına Yanıt Geldi

CCN kaynağı tarafından aktarılan ve anonim kalmak istediğini belirten bir kişi tarafından iletilen haberde, Paxos Standard ekibinin, bir kullanıcının Ethereum kaynaklı fonlarına 23 Aralık tarihinden beri el koyduğu belirtilmekte.

Ekip, Ethereum paritesinden aktarılan PAX fonlarından dolayı, ilk olarak kullanıcının söz konusu Ethereum adreslerinin kendisine ait olduğunu doğrulamasını, daha sonra da yaptığı transferi açıklamasını talep etmekte. Aynı gün içerisinde her bir hesaptan 9.965 ETH’lik işlem yapan kullanıcıya daha sonra aktarılan bir mail ile fonların kaynağı hatta PAX satın alma amacı ve bunu kullanma amacı bile sorulmakta.

Kullanıcıya işvereninin adını ve konumunu, çalıştığı yerdeki unvanını/pozisyonunu ve hatta yıllık maaşını bile soran Paxos ekibi, kullanıcının trading stratejisini bile sorarak bir çok kripto para topluluğu üyesinden sert eleştiriler aldı.  Son zamanlarda yükseliş yaşamaya başlamış olan bir stabil koin için bu yeni durumun nasıl sonuçlar oluşturacağı tam olarak bilinmezken, görüntünün pek de kripto para dostu olmadığı bariz.

Korkutan İddia: Stabil Koin PAX Ekibi Tarafından, Ethereum Kullanıcısının Fonları Donduruldu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Korkutan İddia: Stabil Koin PAX Ekibi Tarafından, Ethereum Kullanıcısının Fonları Donduruldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Uluslararası Para Fonu (IMF) Malta’yı Uyardı! Ripple’daki (XRP) Düşüş Devam Ediyor! XRP Nereye Kadar Düşebilir? XBT/USD Analizi: Bitcoin long (alış) pozisyonları geri adım atıyor- BitMEX Marj Ticareti YouTube, Electrum Maskeli Zararlı Yazılım Reklamı Yayınladı Dünyaca ünlü Ripple analisti açıkladı: XRP fiyatı için sıradaki durak neresi? EOS Yeni dApps İle Ethereum Tokenlerini Kendine Işınladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır