Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Keysheet: Gizlilik Odaklı En İyi Kripto Para Monero! Verge’den Uzak Durun!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Keysheet: Gizlilik Odaklı En İyi Kripto Para Monero! Verge’den Uzak Durun!
Keysheet: Gizlilik Odaklı En İyi Kripto Para Monero! Verge’den Uzak Durun!

© Reuters.  © Reuters.

Gizlilik odaklı en iyi kripto para Monero. Monero kullanımı kolay bir kripto para ve en iyi kriptografik özelliğe sahip olanda o. Kuruluş amacı gizlilik ve takip edilemezlik. Market hacmi olarak da ön sıralarda yer alıyor.

Gizlilik Odaklı En İyi Kripto Para Monero Bitcoinden Daha Anonim

Gizlilik odaklı en iyi kripto para Monero. Bitcoin Monero karşısında bu konuda geri kalıyor denebilir. Bitcoin’in öyle sanıldığı gibi anonim bir yapıda olmadığının ortaya çıkması gizlilik odaklı coinlerde bir gelişmeye neden olmuş oldu. Bu coinler sıklıkla kendi reklamlarını gizlilik ve mahremiyet üzerine yapmaya başladılar ancak tartışmaların odağında olmaktan da kurtulamıyorlar. Asıl kullanım amaçları ve amaçlarının meşruiyeti sürekli gündeme geliyor.

Kripto paralar ve kripto varlıklarla ilgili uzman görüşlerine dayanan bir listeleme sayfası olan Keysheet, gizlilik odaklı bazı coinlerin tavsiye listesini yayınladı. Ve aynı zamanda kullanıcıların nasıl onları güvenle kullanabileceklerini açıkladı. Keysheet web sayfasının “keymeter” diye bir de sonuçmetresi var.

Monero Zirvede, Kriptograflar Zcash Tercih Etmeli

Keysheet’in açıklamasına göre Monero gizlilik listesinin başında yer alıyor. Çünkü kullanımı çok kolay ve en iyi kriptografik teminatları da bünyesinde barındıryor. Keysheet takımı özellikle, her işlemde gizli bir kriptografik adres oluşturmanın Monero’nun daha iyi çalışmasını sağlayan önemli bir özellik olduğunu vurguluyor. Ayrıca ekip, bolca cüzdan ve araçlarla desteklenen Monero’yu kullanmanın kolaylığından da bahsediyor.

Kriptografinin yeni teknolojisine katılmak isteyenler için gidilecek yol Zcash. Keysheet sayfasında yazıldığına göre, coinin kriptografik unsurları özellikle de Zk-SNARKS, bu alana adım atmak isteyenler için benzersiz ve muhteşem özellikler olarak ön plana çıkıyor.

Diğer taraftan Dash, Keysheet tarafında pek tavsiye edilmiyor, çünkü Gizli Gönderim özelliği, Dash’in ağ mimarisi tarafından epeyce zayıflatılmış. Keysheet ayrıca coinden uzak durma konusunda da uyarılar yapıyor. Çünkü henüz yeterince anlamlı bir şekilde benimsenmemiş durumda. Keysheet’e göre kripto para tüketicileri ve gizli coinlerle ilgilenenler Verge’e mesafeli durmalılar. Sayfada belirtildiği gibi, coinin en büyük sorunu tüm işlemler ve adreslerin blockchain zincirinde herkese açık olması.

Kripto para Verge codebase hataları kullanılarak başlatılan %51 kadar sayısız saldırıya maruz kaldı. Keysheet sayfası özellikle vurguluyor “Verge kullanmanızı herhangi bir amaçla da olsa önermiyoruz”

Kripto paralar yeni teknolojiyle birlikte kullanıcılara cazip gelse de, her alanda olduğu gibi burada da bilinçli bir yaklaşımla iyi araştırmalar yapmalı ve amacımız için en uygun olanı seçmeliyiz.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Keysheet: Gizlilik Odaklı En İyi Kripto Para Monero! Verge’den Uzak Durun! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ING Bank’tan Şaşırtan Kripto Para Anket Sonuçları Fransa Hükümeti Notre Dame’ın İnşası İçin Kripto Bağışlarına Açık Bu Yıl Merkezi Olmayan Borsaların Yılı mı Olacak? Binance’in Ardından Şimdi de NEO! Bitcoin Boğası Keiser, Warren Buffett’a Yüklendi Tether’dan altın ve ham petrole dayalı kripto para planı Flaş kripto para haberleri: 32 milyar dolarlık Bitcoin depoda, XRP, Ethereum, TRON, Cardano, Augur, ve daha fazlası

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır