Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kayıpların Sürmesiyle Bitcoin 7.000$ Seviyesinin Altına Düştü

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kayıpların Sürmesiyle Bitcoin 7.000$ Seviyesinin Altına Düştü
Kayıpların Sürmesiyle Bitcoin 7.000$ Seviyesinin Altına Düştü

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin ve diğer sanal paralar Perşembe günü düşüşteydi, kripto paralardaki kayıplar devam ediyor.

Bitcoin saat 15.09’da, Bitfinex borsasında %5,34 artarak 6.723,90$ oldu. Sanal döviz 2017 Aralık ayında ulaştığı 20.000$ seviyesinden uzakta ve Şubat’ta test ettiği 6.000$ değerine düştüğünden beri toparlanmaya çalışıyor.

Fiyatlardaki düşüşler Bitcoin fiyatlarının 4.000$’a kadar gerileyeceği spekülasyonlarına neden oluyor.

Cracked Market’ten Jani Ziedins, “Fiyatların 4 bin$ menziline düşene kadar yeniden yükselmesini beklemeyin. Ancak o zamandan sonra satın almak için güvenli olacaktır.” dedi.

Coinmarketcap’a göre, kripto paraların toplam piyasa değeri Çarşama günü 280 milyar$’dan 256 milyar$’a inmişti.

Diğer haberlerde, Japonya kripto aktarım boşluğunu kapamaya ve yabancı kurum ve bireylerin 283.000$ veya daha fazlası için dijital para işlemi yapma zorunluluğu getirmeye çalışıyor. Mevcut kanunlar yalnızca Yen veya yabancı döviz işlemleri beyanını şart kılıyor.

Japonya Ekonomi Bakanı yetkilisi yerel bir gazeteye verdiği demeçte, “Eğer düzenlemeler açıksa, kripto paraları bir ödeme şekli olarak kullanmak herkes için daha kolay bir hale bürünecek.” dedi. Japonya, Dünya üzerinde sanal dövizleri bir finansal varlık olarak kabul eden ülke pozisyonunda bulunuyor.

Diğer sanal paralar da düşüş yaşıyor, Dünya’nın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum %2,01 düşerek 377,87$ oldu. En büyük üçüncü kripto para Ripple %4,16 kaybederek 0,48495$ olurken, $$$/LTC %3,09 düştü ve 117,56$ oldu.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kayıpların Sürmesiyle Bitcoin 7.000$ Seviyesinin Altına Düştü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Boğa mı ayı mı geliyor? İşte kısa vadeli Litecoin fiyat tahminleri Circle’ın 2018 Bitcoin Raporunda 24 Milyar Dolarlık OTC Hacmi Öne Çıkıyor Sia Blockchain Ağı, Planladığı Hard Fork’unu Tamamladı Eski Wall Street Yöneticisi: Bitcoin ve Kripto Paralar 2019’un Yıldızı Olmaya Hazırlanıyor Binance ve Facebook Arasındaki Ortaklık İddiaları Ne Kadar Gerçekçi? Skew: ”Bitcoin’in Haziran 2019 Tarihine Kadar 10.000 Dolara Ulaşma İhtimali Yüzde 19”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır