Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kahin Analist Todd Gordon’dan Bitcoin Fiyat Tahmini

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kahin Analist Todd Gordon’dan Bitcoin Fiyat Tahmini
Kahin Analist Todd Gordon’dan Bitcoin Fiyat Tahmini

© Reuters.  Kahin Analist Todd Gordon’dan Bitcoin Fiyat Tahmini© Reuters. Kahin Analist Todd Gordon’dan Bitcoin Fiyat Tahmini

TradingAnalysis.com‘un kurucusu Todd Gordon, 22 Haziran’da CNBC’e, Bitcoin fiyatının 2019’a kadar 10,000 $ ‘ın üzerinde bir yükselişten önce 4.000 $’a düşeceği tahmininde bulundu.

Gordon, BTC’nin 5.000 $ ‘ın altına düşeceğini ve bunun sonucunda önemli piyasa volatilitesini gerekçe göstererek yıl sonunda Bitcoin fiyatının 10.000 $’ a yükseleceğini söyledi. Tahminlerini açıklayan Gordon, “güzel bir yükselişe” işaret etti ve 2015’ten bu yana BTC fiyatındaki artışlar göz önüne alındığında, 19.000 $ seviyesindeki son düzeltmeyi “tutarsız” olarak nitelendirdi.

Gorgon, kripto para piyasasının “teknik olarak çok tahrik edici” olduğunu ve böylece teknik ve piyasa duyarlılığını göz önünde bulundurarak, yakın gelecekte belirli zararları telafi edebileceğini söyledi.

Gordon’un TradingAnalysis.com sitesi, pazar analizi ve ticaret stratejileri sağlıyor. Gordon ayrıca ham petrol gibi emtialar da dahil olmak üzere diğer pazarlar hakkında tahminlerde de bulunmuştu. 2015 yılının Kasım ayında ham petrolün 41 dolardan işlem gördüğü zamanlarda, yaklaşık %50’lik bir düşüşün olacağını ve ham petrol fiyatının 26 dolara düşeceğini tahmin etti. Bir sonraki yılın şubat ayında ise ham petrol 26.05 $ ‘dan işlem görüyordu.

Geçtiğimiz ay Wall Street analisti Spencer Bogart, Bitcoin’in yıl sonuna kadar en az 10.000 $‘dan işlem göreceğini söyledi. Kripto alanının daha “derin bir kurumsallaşması” gerçeğinin, uzun vadeli yatırımları güvence altına aldığını ve Bitcoin’in geleceği için durumun “genel olarak olumlu” olduğunu söyledi.

Kahin Analist Todd Gordon’dan Bitcoin Fiyat Tahmini isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kahin Analist Todd Gordon’dan Bitcoin Fiyat Tahmini - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Roger Ver: Bitcoin.com Kendi Borsasını Kurabilir Bitfinex Olayı, Bitcoin’de ve Diğer Kripto Paralarda Ciddi Düşüşe Yol Açtı Ekonomi profesörü: Çin’in tahvil satışı, Bitcoin’i rekor seviyeye taşıyabilir Avrupa Birliği Merkez Bankası Kripto Para Çıkartacak mı? Japon Merkez Bankasından “Devlet Destekli Kripto Para” Raporu Bitfinex’ten Çalınan 1.5 Milyon Dolarlık Bitcoin’ler Harekete Geçtiler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır